0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Soup & Salad na Újezdě: levné bistro nejen pro studenty

Soup & Salad na Újezdě: levné bistro nejen pro studenty
sdílet:
Při procházce na Petřín se zastavte v bistru Soup & Salad. Po celý den nabízejí lehká jídla za velmi výhodné ceny. Ať polévku, nebo sendvič, vše si můžete vzít s sebou a poobědvat třeba právě v parku pod Petřínem.

Slané koláče, sendviče a polévky


Bistro Soup & Salad najdete na pražském Újezdě. Díky příznivým cenám ho s oblibou navštěvují studenti z nedalekých škol. Každý den můžete vybírat ze čtyř druhů polévek (porce stojí 25 Kč) a čerstvých sendvičů za příznivé ceny (např. tuňákový se sýrem brie koupíte za 30 Kč). Milovníci francouzských chutí ocení nabídku slaných koláčů quiche. Pokud vás po obědě honí mlsná, vyberete si z domácích koláčů a zákusků nebo si dejte lehký ovocný salát.

Jídlo s sebou


Bistro Soup & Salad je poměrně malé a má jen dva bufetové stolky. Pokud si chcete své jídlo vychutnat v klidu, doporučujeme zvolit nabídku take away, tedy vzít si jídlo s sebou. Obsluha v bistru Soup & Salad vám ho zabalí do ekologických obalů z papíru a přidá dřevěné příbory.

Od pondělí do soboty


Bistro Soup & Salad najdete v Praze na Újezdě 46. Otevřeno má v pracovním týdnu od 8 do 18 hodin, v sobotu od 10 do 16 hodin. Každý pracovní den od 17 hodin koupíte pečivo a hotová jídla jen za 50 % ceny.

Připravila Jana Kopřivová
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...
Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět
  • Jak na to

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět

Připravte pro hosty na zahradní party originální pochoutky, po kterých se budou moci utlouct. Vybrali jsme jich pro vás některé, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Od drobných předkrmů pro první návštěvníky, přes hlavní chod...
Jak na konzervování ovoce a zeleniny?
  • Tipy a triky

Jak na konzervování ovoce a zeleniny?

Mohlo by se zdát, že domácí konzervování už patří minulosti. Nicméně naše babičky se na zimu vždy poctivě připravovaly a měly díky němu vystaráno. Tak proč to nezkusit také? Poradíme vám, jak vybrat správnou metodu pro různé druhy ovoce a...

Obchod Apetit