Soup & Salad na Újezdě: levné bistro nejen pro studenty

sdílet:
Při procházce na Petřín se zastavte v bistru Soup & Salad. Po celý den nabízejí lehká jídla za velmi výhodné ceny. Ať polévku, nebo sendvič, vše si můžete vzít s sebou a poobědvat třeba právě v parku pod Petřínem.

Slané koláče, sendviče a polévky


Bistro Soup & Salad najdete na pražském Újezdě. Díky příznivým cenám ho s oblibou navštěvují studenti z nedalekých škol. Každý den můžete vybírat ze čtyř druhů polévek (porce stojí 25 Kč) a čerstvých sendvičů za příznivé ceny (např. tuňákový se sýrem brie koupíte za 30 Kč). Milovníci francouzských chutí ocení nabídku slaných koláčů quiche. Pokud vás po obědě honí mlsná, vyberete si z domácích koláčů a zákusků nebo si dejte lehký ovocný salát.

Jídlo s sebou


Bistro Soup & Salad je poměrně malé a má jen dva bufetové stolky. Pokud si chcete své jídlo vychutnat v klidu, doporučujeme zvolit nabídku take away, tedy vzít si jídlo s sebou. Obsluha v bistru Soup & Salad vám ho zabalí do ekologických obalů z papíru a přidá dřevěné příbory.

Od pondělí do soboty


Bistro Soup & Salad najdete v Praze na Újezdě 46. Otevřeno má v pracovním týdnu od 8 do 18 hodin, v sobotu od 10 do 16 hodin. Každý pracovní den od 17 hodin koupíte pečivo a hotová jídla jen za 50 % ceny.

Připravila Jana Kopřivová
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit