0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Soutěž o brunch v Il Giardino restauraci

snídaně jogurt s ovocem a cereáliemi
ZDROJ: Pexels.com
sdílet:

Rádi byste prožili krásnou neděli plnou zážitků a přitom si odpočinuli? Máme pro Vás připravený scénář, který se nedá odmítnout..dopolední procházka Prahou a poté jízda unikátní hotelovou lanovkou, která Vás vyveze přímo do prosvětlené restaurace Il Giardino na nedělní brunch (brunch je v zahraničí i u nás oblíbený způsob trávení společných chvil s rodinou a přáteli a vznikl spojením výrazů pozdní snídaně /breakfast/ a oběd /lunch/).

 

Zde na Vás čeká velký výběr kulinářských specialit, bohaté „buffet“, alkoholické i nealkoholické nápoje, zajímavý doprovodný program a to vše za tónů živé hudby. Nejúžasnější na tom je, že Vy si můžete odpočinout, protože o Vaše děti se postaráme my! Je pro ně připraven dětský koutek s hrami Nintendo Wii, pohádkami a spoustou jiné zábavy za asistence vyškolené chůvy.

Soutěžní otázka:
Jaký tématický brunch na Vás čeká již tuto neděli 20. června?
a)brunch plný hub a jahod
b)brazilský brunch
c)zvěřinový brunch

Odpovědi posílete na adresu soutez@apetitonline.cz, jako předmět uveďte "brunch".
Nápovědu naleznete na www.moevenpick-hotels.com

Soutěž potrvá od 14. 6. do 20. 6. Výherce naleznete na těchto stránkách nejpozději 21. 6. 2010. O výhře Vás budeme informovat emailem.

kuchyně Moevenpickpečivo Moevenpickbufet Moevenpickvyhlídka Moevenpickrestaurace Moevenpickzahradní restaurace Moevenpick

 


 

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.hf.cz.Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Hachette Filipacchi 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 3, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

Moevenpick logoPropagace značky Mövenpick Hotel Prague.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit