Soutěž o brunch v Il Giardino restauraci

sdílet:
Komerční článek - Nedělní brunch v kruhu rodiny a přátel v příjemné restauraci Il Giardino s nádherným výhledem na Prahu

Propagace značky Mövenpick Hotel Prague.

Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

MoevenpickRádi byste prožili krásnou neděli plnou zážitků a přitom si odpočinuli? Máme pro Vás připravený scénář, který se nedá odmítnout..dopolední procházka Prahou a poté jízda unikátní hotelovou lanovkou, která Vás vyveze přímo do prosvětlené restaurace Il Giardino na nedělní brunch (brunch je v zahraničí i u nás oblíbený způsob trávení společných chvil s rodinou a přáteli a vznikl spojením výrazů pozdní snídaně /breakfast/ a oběd /lunch/).

Zde na Vás čeká velký výběr kulinářských specialit, bohaté „buffet“, alkoholické i nealkoholické nápoje, zajímavý doprovodný program a to vše za tónů živé hudby. Nejúžasnější na tom je, že Vy si můžete odpočinout, protože o Vaše děti se postaráme my! Je pro ně připraven dětský koutek s hrami Nintendo Wii, pohádkami a spoustou jiné zábavy za asistence vyškolené chůvy.


Soutěžní otázka:

Jaký tématický brunch na Vás čeká již tuto neděli 20. června?
a)brunch plný hub a jahod
b)brazilský brunch
c)zvěřinový brunch

Odpovědi posílete na adresu soutez@apetitonline.cz, jako předmět uveďte "brunch".

Nápovědu naleznete na www.moevenpick-hotels.com

Soutěž potrvá od 14. 6. do 20. 6. Výherce naleznete na těchto stránkách nejpozději 21. 6. 2010. O výhře Vás budeme informovat emailem.

MoevenpickMoevenpickMoevenpickMoevenpickMoevenpickMoevenpick


Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.hf.cz.Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Hachette Filipacchi 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 3, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit