0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

SOUTĚŽ o nejlepší cheesecake

cheesecake
ZDROJ: Archiv
sdílet:

EDIT: Soutěž byla ukončena. Výherci budou vyhlášeni v červnovém čísle Apetitu, které vychází 16. 5. 2018.
Ve spolupráci se značkou Philadelphia jsme se rozhodli najít recept na ten nejlepší a nejkrásnější cheesecake na světě! Připravujete ho právě vy?

philadelphia logoPoctivý cheesecake ze sýra značky Philadelphia je opravdový gurmánský zážitek. Křupavá krusta a dokonale krémová náplň činí z cheesecaku zcela návykovou záležitost. Stačí poprvé zanořit dezertní vidličku do tohoto dokonalého dezertu a jste ztraceni... Receptů existuje nespočet, ale který je ten nejlepší? Rozhodli jsme se s vaší pomocí tuto věčnou otázku vyřešit! 

Účast v soutěži je jednoduchá! Stačí do 12. 4. 2018 připravit váš vyladěný cheesecake (může být pečený i nepečený), vyfotit ho a poté vložit recept i fotografii do sekce uživatelských receptů (postup viz níže), zde na Apetitonline.cz. Odborná porota poté ze všech příspěvků, které budou splňovat podmínky, vybere 3 nejlepší cheesecaky, které se poté objeví v červnovém vydání časopisu Apetit (vychází 16. 5. 2018). Výherci se samozřejmě mohou těšit i na krásné ceny.

Soutěžní cheesecaky si můžete prohlédnout na www.apetitonline.cz/recepty/soutezni.
 

Co můžete vyhrát?

Pro autory tří nejlepších receptů máme skvělé ceny!

1. Kitchenaid - robot - Ikonický robot, po němž touží srdce každého domácího pekaře a cukráře. 
2. Kitchenaid - tyčový mixér  - Rozmixuje, podrtí či našlehá, co si jen budete přát. Polévku, ořechy, šlehačku, nebo sníh? Spolehlivě zpracuje všechno! 
3. Emile Henry - keramická forma - Hluboká koláčová forma o průměru 24cm je ozdobou každé kuchyně. Je z vysoce odolné keramiky a povede se v ní každý koláč!

kuchyňský robot

Seznamte se s porotou:

 • Petra Stahlová - přední česká cukrářka
 • Michala Kadlecová - marketing manažerka značky Philadelphia 
 • Martina Zajícová - šéfredaktorka Apetitonline.cz a autorka blogu Sugartown

Pravidla soutěže:

 1. Cheesecake musí obsahovat minimálně 1 balení sýra Philadelphia (tj. 125 g) a tato skutečnost musí být uvedena v receptu. Můžete pochopitelně použít sýr Philadelphia Original i Philadelphia Light.
 2. Cheesecake musíte připravit vy, naši čtenáři, nesmí tedy být kupovaný.
 3. Cheesecake musíte vyfotit s krabičkou sýru Philadelphia. Na fotografii musí být celý nebo téměř celý (nakrojený) cheesecake. Pokud chcete vyfotit 1 dílek (porci), dort by měl být alespoň v pozadí. Koláže, fotografie stažené z internetu či přefocené z kuchařek automaticky diskvalifikují váš příspěvek ze soutěže.
 4. Do soutěže se budou počítat pouze recepty nahrané do systému do 12. 4. 2018.
 5. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společností BURDA Praha, spol. s r.o. a Alimpex Food a.s. a jejich rodinní příslušníci.

Soutěž se dále řídí pravidly soutěží společnosti Burda.

Jak postupovat při vkládání příspěvku:

 1. Pokud nemáte založený profil na apetitonline.cz, založte si ho pomocí ikonky panáčka v pravém horním rohu obrazovky. Pozor, potvrzovací maily často končí ve spamové schránce. V případě potíží s registrací prosím kontaktujte web@apetitonline.cz (do předmětu uveďte Philadelphia - soutěž). Pole Jméno a Příjmení, prosím vyplňte podle skutečnosti, aby bylo zcela jasné, kdo je autorem soutěžního receptu. Vaše jméno bude u receptu zveřejněno.
  sociální sítě
   
 2. Po přihlášení můžete vložit svůj recept po opětovném kliknutí na ikonu panáčka a zvolení možnosti Přidat recept.
 3. U receptu musí být vyplněna všechna povinná pole: Název receptu, Obrázek, Množství, Doba přípravy, Popis receptu, Igredience a Popis přípravy. Do pole Popis receptu v krátkosti napište, proč je zrovna tento cheesecake tím nejlepším. Nezapomeňte zaškrtnout pole Souhlasím se všeobecnými podmínkami a Seznámil/a jsem se s pravidly soutěže. Ostatní zaškrtávací pole vyplňte podle vlastního uvážení.
 4. Hotový recept uložíte pomocí tlačítka Uložit
 5. Redakce musí všechny recepty ručně schválit a publikovat, recept se tedy ihned neobjeví online. Mějte prosím trpělivost, schvalování bude probíhat minimálně 1x denně (v pracovní dny), je tedy možné, že váš recept se na webu objeví až den po vložení (či více dnů v případě vložení v pátek nebo o víkendu).

Pokud zbožňujete lahodnou chuť a dokonale krémovou texturu sýra Philadelphia, spoustu neodolatelné sladké i slané inpirace najdete na stránkách www.philly.cz.

minicheesecake

Apetit magazín

Představujeme novou kuchařku z edice Apetit: Mleté maso
 • Tipy redakce

Představujeme novou kuchařku z edice Apetit: Mleté maso

První novou kuchařkou roku 2023 je kniha Mleté maso. Novinka z edice Apetit vychází už v únoru a jak název napovídá, je věnována všestrannému využití jedné z velmi oblíbených surovin – mletého masa. ...
AD
Soutěž Vaříme s Rio Mare: Inspirace od oblíbených food blogerů
 • Soutěže

Soutěž Vaříme s Rio Mare: Inspirace od oblíbených food blogerů

Každý březnový den můžete vyhrát předplatné časopisu Apetit a balíček plný výrobků Rio Mare! Co pro výhru udělat? Vařit s tuňákem! Další soutěže pro vás chystají i čtyři oblíbení food blogeři. Ti si pro vás spolu s Rio Mare připravili i...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč