0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

SOUTĚŽ o nejlepší cheesecake

cheesecake
ZDROJ: Archiv
sdílet:

EDIT: Soutěž byla ukončena. Výherci budou vyhlášeni v červnovém čísle Apetitu, které vychází 16. 5. 2018.
Ve spolupráci se značkou Philadelphia jsme se rozhodli najít recept na ten nejlepší a nejkrásnější cheesecake na světě! Připravujete ho právě vy?

philadelphia logoPoctivý cheesecake ze sýra značky Philadelphia je opravdový gurmánský zážitek. Křupavá krusta a dokonale krémová náplň činí z cheesecaku zcela návykovou záležitost. Stačí poprvé zanořit dezertní vidličku do tohoto dokonalého dezertu a jste ztraceni... Receptů existuje nespočet, ale který je ten nejlepší? Rozhodli jsme se s vaší pomocí tuto věčnou otázku vyřešit! 

Účast v soutěži je jednoduchá! Stačí do 12. 4. 2018 připravit váš vyladěný cheesecake (může být pečený i nepečený), vyfotit ho a poté vložit recept i fotografii do sekce uživatelských receptů (postup viz níže), zde na Apetitonline.cz. Odborná porota poté ze všech příspěvků, které budou splňovat podmínky, vybere 3 nejlepší cheesecaky, které se poté objeví v červnovém vydání časopisu Apetit (vychází 16. 5. 2018). Výherci se samozřejmě mohou těšit i na krásné ceny.

Soutěžní cheesecaky si můžete prohlédnout na www.apetitonline.cz/recepty/soutezni.
 

Co můžete vyhrát?

Pro autory tří nejlepších receptů máme skvělé ceny!

1. Kitchenaid - robot - Ikonický robot, po němž touží srdce každého domácího pekaře a cukráře. 
2. Kitchenaid - tyčový mixér  - Rozmixuje, podrtí či našlehá, co si jen budete přát. Polévku, ořechy, šlehačku, nebo sníh? Spolehlivě zpracuje všechno! 
3. Emile Henry - keramická forma - Hluboká koláčová forma o průměru 24cm je ozdobou každé kuchyně. Je z vysoce odolné keramiky a povede se v ní každý koláč!

kuchyňský robot

Seznamte se s porotou:

 • Petra Stahlová - přední česká cukrářka
 • Michala Kadlecová - marketing manažerka značky Philadelphia 
 • Martina Zajícová - šéfredaktorka Apetitonline.cz a autorka blogu Sugartown

Pravidla soutěže:

 1. Cheesecake musí obsahovat minimálně 1 balení sýra Philadelphia (tj. 125 g) a tato skutečnost musí být uvedena v receptu. Můžete pochopitelně použít sýr Philadelphia Original i Philadelphia Light.
 2. Cheesecake musíte připravit vy, naši čtenáři, nesmí tedy být kupovaný.
 3. Cheesecake musíte vyfotit s krabičkou sýru Philadelphia. Na fotografii musí být celý nebo téměř celý (nakrojený) cheesecake. Pokud chcete vyfotit 1 dílek (porci), dort by měl být alespoň v pozadí. Koláže, fotografie stažené z internetu či přefocené z kuchařek automaticky diskvalifikují váš příspěvek ze soutěže.
 4. Do soutěže se budou počítat pouze recepty nahrané do systému do 12. 4. 2018.
 5. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společností BURDA Praha, spol. s r.o. a Alimpex Food a.s. a jejich rodinní příslušníci.

Soutěž se dále řídí pravidly soutěží společnosti Burda.

Jak postupovat při vkládání příspěvku:

 1. Pokud nemáte založený profil na apetitonline.cz, založte si ho pomocí ikonky panáčka v pravém horním rohu obrazovky. Pozor, potvrzovací maily často končí ve spamové schránce. V případě potíží s registrací prosím kontaktujte web@apetitonline.cz (do předmětu uveďte Philadelphia - soutěž). Pole Jméno a Příjmení, prosím vyplňte podle skutečnosti, aby bylo zcela jasné, kdo je autorem soutěžního receptu. Vaše jméno bude u receptu zveřejněno.
  sociální sítě
   
 2. Po přihlášení můžete vložit svůj recept po opětovném kliknutí na ikonu panáčka a zvolení možnosti Přidat recept.
 3. U receptu musí být vyplněna všechna povinná pole: Název receptu, Obrázek, Množství, Doba přípravy, Popis receptu, Igredience a Popis přípravy. Do pole Popis receptu v krátkosti napište, proč je zrovna tento cheesecake tím nejlepším. Nezapomeňte zaškrtnout pole Souhlasím se všeobecnými podmínkami a Seznámil/a jsem se s pravidly soutěže. Ostatní zaškrtávací pole vyplňte podle vlastního uvážení.
 4. Hotový recept uložíte pomocí tlačítka Uložit
 5. Redakce musí všechny recepty ručně schválit a publikovat, recept se tedy ihned neobjeví online. Mějte prosím trpělivost, schvalování bude probíhat minimálně 1x denně (v pracovní dny), je tedy možné, že váš recept se na webu objeví až den po vložení (či více dnů v případě vložení v pátek nebo o víkendu).

Pokud zbožňujete lahodnou chuť a dokonale krémovou texturu sýra Philadelphia, spoustu neodolatelné sladké i slané inpirace najdete na stránkách www.philly.cz.

minicheesecake

Apetit magazín

Jak uvařit různé druhy rýže, aby byla vždy perfektní
 • Tipy a triky

Jak uvařit různé druhy rýže, aby byla vždy perfektní

Nemáte rýžovar a s vařením rýže pořád trochu bojujete? Přečtěte si naše rady v článku, podle kterých už bude vždy dokonalá! Byla by však škoda omezit se pouze na jeden druh a způsob její přípravy, vyzkoušejte rýži třeba divokou, červenou či...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
KVÍZ: Uměli byste uvařit jídla ze soutěže MasterChef?
 • Kvízy

KVÍZ: Uměli byste uvařit jídla ze soutěže MasterChef?

Soutěž MasterChef už má v Česku za sebou několik řad a jeho popularita neuvadá. Diváci můžou obdivovat talentované kuchaře, kteří se snaží uvařit jídla jako z michelinské restaurace. Někdy se to povede, někdy ne. Uměli byste honosná jídla...
Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami
 • Poradna

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami

Létu sice už odzvonilo, začínající podzim však přináší stále spoustu příležitostí ke společenskému setkání. Dostali jste pozvánku na piknik nebo odpolední víkendové grilování s přáteli a lámete si hlavu, co donést jako pohoštění?...

Obchod Apetit