Soutěžte o dárkové balíčky Váhalových specialit!

sdílet:
Komerční článek - VÁHALA – s naším jménem prodáváme kvalitu

Propagaze značky VÁHALA.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Rodinná firma VÁHALA a spol. s. r. o. z Hustopečí nad Bečvou pro vás připravila soutěž o dárkové balíčky masných specialit.


Soutěž ukončená
Vyhrávají:
Blažena Prečová
Václav Dřízhal
Zdeněk Ševčík starší


Odměna pro výherce:

Selská kýta
Hubertova klobása
Šunková baňka


A jak to bylo  s námi  na začátku?
Kořeny firmy VÁHALA sahají až do roku 1933, kdy pan Robert Váhala vyráběl domácí paštiky a konzervy s plnou chutí masa.   
Receptury předávané z generace na generaci sklízejí úspěchy a ocenění dodnes. Úspěch spočívá zejména ve vysoké úrovni výrobků, které je dosaženo využíváním těch nejkvalitnějších surovin.

Naše cíle jsou stejné jako tehdy. Dnes vyrábíme masné speciality vysoké kvality, bez náhražek(mouky, sóji a separátů). Reprezentační řadou jsou TOP  VÁHALOVY VÝROBKY – Váhalova slanina, Originál Váhalova šunka, Váhalova paštika, Váhalova klobása, Váhalova mozaika, Váhalova tlačenka a dva výrobky s ochrannou známkou – Sendvičový nářez Váhala® a Sendvičový nářez Váhala se sýrem®.

VahalaAť je každé sousto s Váhalovými výrobky vaším gurmánským zážitkem.

www.vahala.cz

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.hf.cz/podminky.php Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Hachette Filipacchi 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 3, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.


Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit