0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Starbucks přichází s novou nabídkou jídel

Starbucks přichází s novou nabídkou jídel
sdílet:
Od poloviny dubna Starbucks rozšiřuje své gastrospeciality určené pro různé části dne. Do této nabídky rovněž patří nové čerstvé sendviče, wrapy, saláty, quiche a dezerty.
 „Naším přáním je nabízet kávu společně s různými typy pokrmů. Z tohoto důvodu jsme se s pomocí našich místních dodavatelů rozhodli zavést denní menu a nabídnout několik dalších položek,“ říká Vladan Armus, brand president společnosti Starbucks pro region střední a východní Evropy.

Zelený den

Ve čtvrtek 15. dubna pořádá Starbucks ve všech svých kavárnách po celém světě Zelený den. Pokud vlastníte termohrnek Starbucks, v kavárně vám ho naplní jakýmkoli nápojem dle vašeho výběru zdarma. Použitím svého termohrnku pomůžete zamezit narůstajícímu hromadění odpadu, které má negativní dopad na životní prostředí.

Novinky ve Starbucks

Nabídka snídaní: Starbucks rozšiřuje svou nabídku snídaní o sendvič s vejci a salátem, o rustikální chléb s uzeným lososem a rustikální chléb caprese.

Nabídka obědů: můžete si dát quiche s kuřetem a zeleninou, quiche se šunkou a chřestem, krůtí wrap či italský nebo francouzský salát.

Dezerty: Nová nabídka zahrnuje čokoládovo-tvarohový muffin, banánový řez s rozinkami, jablkový donut a čokoládový donut.

Nová menu:

Tall caffe latte nebo Tall cappuccino + bagel se smetanovým sýrem
Tall káva týdne + jakýkoli wrap
Tall caffe mocha nebo Tall caramel macchiato + jakýkoli muffin

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
KVÍZ: Co všechno víte o kávě?
  • Kvízy

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?

Káva patří nepochybně k nejoblíbenějším nápojům na světě. Nejen proto, že obsahuje kofein, který dodává tělu energii, ale i pro svou jedinečnou chuť. Káva se stala symbolem relaxu, odpočinku a příjemných chvil ve společnosti rodiny a přátel...

Obchod Apetit