0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Středomořská inspirace v Šafránu

Středomořská inspirace v Šafránu
sdílet:
Na levém břehu Vltavy nedaleko Kampy je od začátku května otevřena nová restaurace. Hodlá se zaměřit především na jednoduchou středomořskou kuchyni a nabídku obměňovat podle sezony.

Polední nabídka


Během dne jsou na výběr tři hlavní jídla, která doplňuje studený bufet. Každé jídlo obsahuje trojici pokrmů se společným základem. Během jednoho oběda tak ochutnáte buď několik různých úprav masa, nebo různé úpravy těstovin, nebo pokrmy z ryb.

Večerní menu


Večerní menu se skládá ze studeného bufetu, polévky a několika hlavních chodů. V pravidelných intervalech se servírují degustační porce jednotlivých pokrmů. Jakmile ochutnáte všechny chody, můžete si dát celé menu znovu.

Vinný lístek nabízí italská, argentinská a chilská vína.

Kde: Šafrán restaurant, Říční 1, Praha 1
Otevřeno: Každý všední den od 10 do 23 hodin

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit