0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vánoce letos vyřešíte online

AD
Vánoce na Rohlíku
ZDROJ: Rohlik.cz
sdílet:

Chybějí vám poslední dárky nebo se vám rozbilo vykrajovátko na cukroví nebo došla uprostřed pečení mouka? Zachovejte si během adventu klid, doporučuje Rohlik.cz, největší online supermarket, kde nakoupíte bez zbytečných strkanic z pohodlí a bezpečí svého domova takřka cokoliv.

Možná jste už zaznamenali reklamní shot s Jiřím Bartoškou v roli Otce, k jehož zpovědnici dorazí zoufalá paní Vaněčková. Ta se pod vlivem stesu z předvánočních nákupů dopustí hříchu. A protože vysloví magické slovo máslo, ani samotný Otec nezůstane zcela v klidu. Opomněl totiž jeden důležitý detail...

Rohlík se ve zmíněném, svátečně laděném videu, snaží pomocí nadsázky upozornit na skutečnost, že si na předvánoční stres zaděláváme úplně zbytečně a že součástí šílenství v obchodních centrech už být letos nemusíte. Pojďte se přesvědčit a dopřejte si pokojnou přípravu na svátky.

 

Lahůdky, na které si jen vzpomenete

Ať už sháníte důležité ingredience na cukroví, štědrovečení menu, pohodové zobání, na Rohlíku najdete všechny dobroty. Samozřejmou součástí nabídky jsou poctivé uzeniny, tapas, kaviáry, sýry, ale i dezerty, zmrzliny nebo výtečné řemeslné marmelády — vše od pečlivě prověřených dodavatelů i privátních značek.

 

Vánoce na Rohlíku
ZDROJ: Rohlik.cz

 

Dárky na poslední chvíli? Žádný problém!

Pro něj i pro ni nebo pro své chlupaté mazlíčky. Že chcete udělat radost dětem, ale nehcete už utrácet za hlouposti? Věnujte jim takové hračky, se kterými si opravdu vyhrají. Anebo je obdarujte věcmi, které je rozvinou — takové jsou edukativní a rozvojové hry. I ty na Rohlik.cz seženete.

 

Vánoce na Rohlíku
ZDROJ: Rohlik.cz

 

Dárkové poukazy, s kterými zavládne pohoda...

Máte, ehmm, náročné blízké a nejste si jisti, jestli s vaším výběrem dárku uspějete? I tuhle zapeklitost Rohlík vyřeší za vás: Dejte jim něco, co jim bude dělat radost déle než jednorázově, přinese jim spoustu výhod a ještě si díky tomu při každém nákupu na vás vzpomenou. Poukaz na nákup zboží nebo na členství v Rohlík Premium. Výhodou je, že ho můžete koupit doslova za pět minut dvanáct! Prostě ho jen pořídíte online a do minuty ho máte ve svém mailu. Více info najdete zde. Tak šťastné a veselé — a hlavně bez stresu!

 

Vánoce na Rohlíku
ZDROJ: Rohlik.cz
Autor: Eva Šprincová

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Podzimní ovoce v neodolatelných dezertech
  • Suroviny

Podzimní ovoce v neodolatelných dezertech

Příroda se pomalu zbarvuje podzimními barvami a nám hraje v hlavě píseň ,švestky se modrají, jablka sládnou’. Přichází ideální čas k pečení dezertů se sladkými dary podzimu. Vyzkoušejte vláčný švestkový koláč, pošírované hrušky, horký...

Obchod Apetit