0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vaříte s houbami? I LOVE FOOD hledá nové talenty

Vaříte s houbami? I LOVE FOOD hledá nové talenty
sdílet:

Už jen několik dní máte na zapojení do amatérské kuchařské soutěže I LOVE FOOD o nejlepší houbový recept. Na vítěze čekají gurmánské ceny v hodnotě 50 000 Kč.

Letošní gastronomický festival Foodparade, který se koná na konci léta – 6. září – v areálu zámku v Praze-Troji, zpestří klání kuchařů-neprofesionálů. Utkat se v něm mohou všichni kulináři starší 15 let. Jejich úkol? Připravit originální recept, ve kterém nesmějí chybět houby. Nezáleží na tom, zda to bude předkrm, polévka, hlavní jídlo, salát, či zda si snad někdo troufne na velmi nevšední dezert. Každý soutěžící však může zaslat pouze jeden jediný recept. Dokonalý a do posledního detailu vyladěný.

restované houby

Své rodinné poklady nebo supermoderní nápady posílejte do 31. srpna na e-mail info@foodparade.cz. Ze všech receptů porota vybere 12 semifinalistů a z nich následně 6 finalistů, kteří se osobně představí 6. září na festivalu Foodparade na zámku Troja. Více o soutěži na stránkách pořadatele – kuchařské školy Chefparade. 

Víte, že…

… Češi jsou národ houbařů? Na houby se snad v žádné zemi nechodí s takovým nadšením. A láska k houbaření se v rodinách předává z generace na generaci. Jistě máte své oblíbené rodinné recepty na smaženici či houby s octem, inspirovat se však můžete i našimi tipy na houbové hody.

Autor: jana.koprivova

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?
  • Jak na to

Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?

Stravujete se vegansky, ale nedokážete si představit snídani bez míchaných vajec? Ať už se snažíte omezovat příjem živočišných potravin nebo si jen chcete rozšířit jídelníček o nová jídla, tahle míchaná „vejce bez vajec“ prostě musíte...

Obchod Apetit