0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vařte pro Paraple

Vařte pro Paraple
sdílet:
Napadlo vás někdy, že nákupem kuchyňského nádobí můžete současně někomu pomoci? Když během akce Vaříme pro Paraple koupíte litinové nádobí, přispějete Centru Paraple na nákup vybavení do nové budovy.

Cena každého kusu nádobí začíná na 1000 Kč. Je však jen na vás, o kolik základní částku navýšíte a kolik Centru Paraple ve výsledku přispějete. Zakoupit můžete hrnce, pánve i poklice různých rozměrů.

Litinové nádobí má nepřilnavý povrch, vede dobře teplo a díky speciálním úchytům ho můžete použít i v troubě. Speciální řadu nádobí vyrobila česká firma TPT Coating. Veškerý výtěžek z prodeje bude věnován Centru Paraple.

Litinové nádobí z edice Vaříme pro Paraple můžete vybírat až do konce tohoto roku na internetových stránkách www.varimeproparaple.cz. Kupte si litinové nádobí a podpořte Centrum Paraple v jeho pomoci tělesně postiženým lidem.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...
Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět
  • Jak na to

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět

Připravte pro hosty na zahradní party originální pochoutky, po kterých se budou moci utlouct. Vybrali jsme jich pro vás některé, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Od drobných předkrmů pro první návštěvníky, přes hlavní chod...
Jak na konzervování ovoce a zeleniny?
  • Tipy a triky

Jak na konzervování ovoce a zeleniny?

Mohlo by se zdát, že domácí konzervování už patří minulosti. Nicméně naše babičky se na zimu vždy poctivě připravovaly a měly díky němu vystaráno. Tak proč to nezkusit také? Poradíme vám, jak vybrat správnou metodu pro různé druhy ovoce a...

Obchod Apetit