0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyberte si Koláče a další skvělé kuchařky v Apetit shopu

Vyberte si Koláče a další skvělé kuchařky v Apetit shopu
sdílet:
Právě dnes byl otevřen nový internetový obchod Apetit shop. Všem, kteří mají rádi dobré jídlo a vaření, přináší výběr báječných kuchařek s těmi nejchutnějšími recepty.

Zbrusu nový Apetit shop je rozdělen do několika přehledných kategorií, které vám usnadní orientaci v produktech. V sekci Kuchařky si můžete vybírat z kuchařských knih nakladatelství Smart Press, které jsou oblíbené pro své působivé grafické zpracování a zajímavá témata.

V sekci Apetit Book najdete speciální vydání časopisu Apetit – svázané soubory několika po sobě jdoucích čísel časopisu Apetit. Speciály se mezi čtenáři těší velké oblibě, proto bývají na stáncích rychle vyprodány. Máte tak jedinečnou možnost zakoupit si i výtisky, které již nejsou k dostání.

Samostatná sekce patří skvělým kuchařkám z Edice Apetit. Pokud ji ještě v knihovně nemáte, kupte si kuchařku Koláče. Je plná osvědčených receptů na báječné dezerty. Tiskařská barva ještě nestihla zaschnout na novince Edice Apetit – kuchařce Polévky. I tu najdete v novém Apetit shopu.

K vaření určitě oceníte zástěru v barvách časopisu Apetit. Červenobílá pomocnice do kuchyně na vás čeká v sekci Apetit doplňky.

Navštivte Apetit shop a vyberte si kuchařku s osvědčenými recepty podle své chuti.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit pravé italské tiramisu?
  • Tipy a triky

Jak připravit pravé italské tiramisu?

Připravte si domácí tiramisu jako z italské cukrárny: lehké, smetanově krémové, vonící kávou… Podělíme se s vámi o rady, tipy i recepty, aby vás svou chutí autentický a božský dezert přenesl až do Itálie. ...
Chystej večer, snídej ráno: 5 nápadů na snídani v předstihu
  • Tipy a triky

Chystej večer, snídej ráno: 5 nápadů na snídani v předstihu

Možná si ráno rádi přispíte, možná máte začátek svého dne rozpočítaný na vteřiny. Snídani ale odbýt nemusíte. I ve spěchu můžete dobře a plnohodnotně jíst, stačí se předem připravit. Lahodné smoothie, křupavé sendviče, báječné...

Obchod Apetit