Vychutnejte si festival Foodparade s belgickým ležákem Stella Artois

sdílet:
Poslední prázdninový víkend patří devátému ročníku kulinářského festivalu Foodparade, který se uskuteční v zahradách Trojského zámku v Praze. Návštěvníci se mohou těšit na nespočet restaurací, workshopů a cooking shows. Všem zletilým pak přijde vhod i skvěle vychlazené legendární belgické pivo Stella Artois.

Podobně jako loni, i v letošním roce budou mít lidé na festivalu Foodparade možnost ochutnat degustační menu od renomovaných restaurací, které si mohou vychutnat v zahradách Trojského zámku. O dobrou náladu a o to, aby nikomu z příchozích nevyschlo v letním odpoledni v krku, se postará Stella Artois. Jako hlavní partner festivalu chystá širokou nabídku toho nejlepšího belgického ležáku.  

V zóně Stella Artois si návštěvníci mohou vychutnat alkoholickou i nealkoholickou variantu tohoto prémiového ležáku, a budou mít jedinečnou možnost zúčastnit se školy správného čepování a naučit se atraktivní servírovací rituál Stella Artois přímo se sládkem z pivovaru. Účastníci školy čepování mohou navíc vyhrát hodnotné ceny od Stella Artois, který obsahuje například ikonický skleněný pohár, multipack plechovek Stella Artois alko a seřezávací nůž. 

Zkrátka nepřijdou ani milovníci relaxu na piknikové dece. Na festivalu na ně bude čekat piknik zóna, kde Stella Artois připraví svá čerstvě vychlazená piva v ice bucketu. Nezapomeňte si vzít vaši deku s sebou, bude se hodit!

Součástí festivalu je bohatý doprovodný program. Organizátoři připravují interaktivní zónu plnou vaření, kde své recepty představí známí čeští kuchaři, dále třeba také kurz zaměřený na fotografování jídla a foodstyling nebo kreativní workshop s instax fotkou.

Autor: Lucie Velek

Obchod Apetit