0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vychutnejte si festival Foodparade se Stella Artois

AD
burgr a pivo
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Poslední prázdninový víkend patří devátému ročníku kulinářského festivalu Foodparade, který se uskuteční v zahradách Trojského zámku v Praze. Návštěvníci se mohou těšit na nespočet restaurací, workshopů a cooking shows. Všem zletilým pak přijde vhod i skvěle vychlazené legendární belgické pivo Stella Artois.

Podobně jako loni, i v letošním roce budou mít lidé na festivalu Foodparade možnost ochutnat degustační menu od renomovaných restaurací, které si mohou vychutnat v zahradách Trojského zámku. O dobrou náladu a o to, aby nikomu z příchozích nevyschlo v letním odpoledni v krku, se postará Stella Artois. Jako hlavní partner festivalu chystá širokou nabídku toho nejlepšího belgického ležáku.  

grilování

V zóně Stella Artois si návštěvníci mohou vychutnat alkoholickou i nealkoholickou variantu tohoto prémiového ležáku, a budou mít jedinečnou možnost zúčastnit se školy správného čepování a naučit se atraktivní servírovací rituál Stella Artois přímo se sládkem z pivovaru. Účastníci školy čepování mohou navíc vyhrát hodnotné ceny od Stella Artois, který obsahuje například ikonický skleněný pohár, multipack plechovek Stella Artois alko a seřezávací nůž. 

čepování piva

Zkrátka nepřijdou ani milovníci relaxu na piknikové dece. Na festivalu na ně bude čekat piknik zóna, kde Stella Artois připraví svá čerstvě vychlazená piva v ice bucketu. Nezapomeňte si vzít vaši deku s sebou, bude se hodit!

Součástí festivalu je bohatý doprovodný program. Organizátoři připravují interaktivní zónu plnou vaření, kde své recepty představí známí čeští kuchaři, dále třeba také kurz zaměřený na fotografování jídla a foodstyling nebo kreativní workshop s instax fotkou.

Autor: Lucie Velek

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč