0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte nové espreso přístroje z limitované edice

Vyhrajte nové espreso přístroje z limitované edice
sdílet:
Patříte mezi vyznavače kávy i skvělého designu? Apetit klub pro vás připravil soutěž o tři přístroje na espresso značky NESCAFÉ Dolce Gusto, které vyrábí značka Krups. Elegantní designový doplněk do vaší kuchyně a šikovného pomocníka v jednom můžete vyhrát, odpovíte-li správně na soutěžní otázku. Tu najdete tradičně v sekci Soutěže Apetit klubu.

„Pro milovníky moderně, ale decentně barevně laděných espreso přístrojů jsme připravili limitovanou edici KP210725 Purple. Poprvé se tak espreso přístroj NESCAFÉ Dolce Gusto představuje v metalické, velmi elegantní, tmavě purpurové barvě. Tato varianta rozšiřuje nabídku espreso přístrojů z edice KP210, nabízených v barevném provedení matné černé, lesklé červené, lesklé béžové a exkluzivní varianty z ručně broušeného hliníku,“ přibližuje přístroj Robert Lásik, Product Manager Central Europe Food & Beverage, Groupe SEB ČR, s. r. o.

Elegantní a velmi snadná příprava nápojů, takové je NESCAFÉ Dolce Gusto

KP210725 Purple operuje s tlakem patnácti barů a potěší vás novým designovým nerezovým magnetickým držákem kapslí. Podobně jako ostatní espreso přístroje z edice KP210 značky Krups i tato novinka je energeticky úsporná a to díky automatickému vypnutí po dvaceti minutách. Přístroj je extrémně rychlý, čistý a lze si na něm připravit jak horké, tak i studené nápoje. Pro urychlení přípravy nápoje probíhá ohřev vody v takzvaném termobloku, příkon přístroje je 1500 W.

NESCAFÉ Dolce Gusto je espreso na porcovanou kávu s kapslovým systémem. Díky němu si kávu či kávové speciality zvládnete připravit bez jakéhokoli karambolu. Stačí jen do přistroje vložit kapsli a čerstvá a voňavá káva je na světě. Kapsle můžete navíc vybírat ve variantách Espresso (picollo), Café Lungo (velké espreso), Latte Macchiato, Cappuccino, Espresso Intenso (silné espreso) a Espresso Decafeinato (espreso bez kofeinu). Novinkami jsou Mocha, Aroma a Latte Macchiato bez přidaného cukru. Pro milovníky specialit jsou k mání i kapsle s horkou čokoládou Chococino a ledovou kávou Cappuccino Ice (v prodeji pouze od dubna do září). Kapsle jsou plněny směsí kvalitní mleté pražené kávy „100% Arabica“, mléko v kapslích je sušené plnotučné, vhodné pro přípravu bohaté a husté pěny.

Soutěž najdete v Apetit klubu v sekci Soutěže.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Co je to nezdravé hubnutí a jak škodí zdraví?
  • Zdraví a výživa

Co je to nezdravé hubnutí a jak škodí zdraví?

Internet i knihy jsou plné nejrůznějších způsobů, jak zhubnout. Od jablečné diety, přes nízkosacharidovou, bezlepkovou až po různé hladovky. Jenže ne každá cesta k hubenějšímu já je zdravá. Co si můžete nezdravým hubnutím způsobit? ...

Obchod Apetit