Vyrazte s Lady kartou na Elle Fashion Shopping Weekend

sdílet:
Komerční článek - Elle Fashion Shopping Weekend se blíží. Vyrazte na něj i se svojí Lady kartou. Získáte tak další, ještě výhodnější slevy a stylový dárek.

Propagace Komerční Banky.


Nakupujte výhodně


Lady karta je nový unikátní produkt Komerční banky, který vám zpříjemní nakupování. Díky elegantnímu designu skvěle doplní váš styl. Prostřednictvím Lady karty získáte slevy a dárky v síti partnerských obchodů. Kromě výhodných nákupů mají držitelky Lady karty zajištěny také labužnické zážitky v těch nejlepších gastronomických podnicích. Přehled partnerských obchodů najdete na www.ladykarta.cz.

Získejte svou Lady kartu


Pořiďte si svou Lady kartu ještě před Elle Fashion Shopping Weekendem, který se koná 7. a 8. května. Budete tak moci čerpat vyšší slevy než ostatní nakupující, nebo získáte stylový dárek navíc. Na stejné výhody se můžete těšit i při další velké nákupní akci, která proběhne v září – Dnech Marianne.

O Lady kartu můžete zažádat na kterékoli pobočce Komerční banky nebo vyplňte kontaktní formulář na stránkách www.ladykarta.cz. Na www.ladykarta.cz najdete také o produktu veškeré informace.

Spolu s Lady kartou automaticky získáte kartu věrnostního programu MasterCard ELITE. Ta vám umožní čerpat z výhodných nabídek vybraných restaurací, wellness center, módních butiků, hotelů a dalších podniků v České republice i v zahraničí. Více o partnerech věrnostního programu MasterCard ELITE najdete na www.eliteprogram.cz.

Elle Fashion Shopping Weekend


Nezapomenutelný víkend plný nákupů si můžete užít ve dnech 7. a 8. května 2011. Čekají vás slevy až 40 % a stylové dárky k nákupům. Ve více než 800 obchodech nakoupíte to nejlepší a nejstylovější značkové zboží. A to vše díky slevovým kuponům, které naleznete v květnovém vydání časopisu Elle. Otevřete si dveře k výhodnému nakupování v těch nejstylovějších obchodech po celé České republice.


Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit