0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyšel nový Apetit speciál s přehledným rejstříkem receptů

Vyšel nový Apetit speciál s přehledným rejstříkem receptů
sdílet:
Právě vyšel nový Apetit speciál. Třináctý sborník receptů přináší pět časopisů v jednom – najdete v něm celá vydání od září 2010 až do ledna 2011.

Nejlepší recepty


Ve 13. velké knize receptů naleznete například hitparádu nejoblíbenějších jídel pro děti, nostalgické zákusky z cukrárny, recept na šťavnatou husu i masové závitky, králíka na černo i slavnostní zmrzlinový dort, autentické asijské speciality a neodolatelné sladkosti z kondenzovaného mléka.

S přehledným rejstříkem


Apetit speciál s recepty z časopisu Apetit koupíte v některých supermarketech a hypermarketech a ve vybraných novinových stáncích za 129 Kč. V jedné knize tak získáte pět časopisů – Apetit září 2010 až leden 2011. Výhodou Apetit speciálu je také přehledný rejstřík, který vám umožní se lépe orientovat v receptech podle rozmanitých kategorií – od předkrmů přes sendviče, polévky, masa, přílohy až po sladkosti, dezerty a nápoje.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...
Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět
  • Jak na to

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět

Připravte pro hosty na zahradní party originální pochoutky, po kterých se budou moci utlouct. Vybrali jsme jich pro vás některé, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Od drobných předkrmů pro první návštěvníky, přes hlavní chod...
Jak na konzervování ovoce a zeleniny?
  • Tipy a triky

Jak na konzervování ovoce a zeleniny?

Mohlo by se zdát, že domácí konzervování už patří minulosti. Nicméně naše babičky se na zimu vždy poctivě připravovaly a měly díky němu vystaráno. Tak proč to nezkusit také? Poradíme vám, jak vybrat správnou metodu pro různé druhy ovoce a...

Obchod Apetit