0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vzniká nový průvodce po českých barech Grand Bar 2012

Vzniká nový průvodce po českých barech Grand Bar 2012
sdílet:
V těchto dnech stojí u zrodu nová publikace Maurerův výběr Grand Bar 2012. Hlavním úkolem knihy bude ohodnotit bary v České republice, a přinést tak objektivní a osvědčené informace, podle kterých se budeme moci řídit při výběru barového podniku.

Průvodce po českých barech


Projekt Pavla Maurera si klade za cíl napsat jen o kvalitních podnicích, a zvýšit tak úroveň českých barů. V publikaci, která vyjde letos v říjnu poprvé, najdete výběr stovky nejlepších a nejzajímavějších barů této země oznámkovaných od nezávislých hodnotitelů. 

Hodnoťte i vy


Chcete i vy napomoci sestavit průvodce po nejlepších barech naší země a poradit ostatním, kde jim nalijí kvalitní pití, dobré drinky a kde je bude obsluhovat milá obsluha? Zaregistrujte se na www.grandbar.cz a pošlete hlasy svým oblíbeným a osvědčeným podnikům. Bary se hodnotí podle výběru a kvality nápojů, obsluhy, interiéru a atmosféry. Známkuje se jako ve škole (od 1 do 5) a hlasovat můžete až do 31. května 2011.

Připravila Nikola Kricnerová

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...
Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět
  • Jak na to

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět

Připravte pro hosty na zahradní party originální pochoutky, po kterých se budou moci utlouct. Vybrali jsme jich pro vás některé, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Od drobných předkrmů pro první návštěvníky, přes hlavní chod...
Jak na konzervování ovoce a zeleniny?
  • Tipy a triky

Jak na konzervování ovoce a zeleniny?

Mohlo by se zdát, že domácí konzervování už patří minulosti. Nicméně naše babičky se na zimu vždy poctivě připravovaly a měly díky němu vystaráno. Tak proč to nezkusit také? Poradíme vám, jak vybrat správnou metodu pro různé druhy ovoce a...

Obchod Apetit