0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Zelená vlna na českých silnicích

Zelená vlna na českých silnicích
sdílet:
Právě dnes vyjíždí na silnice zelený autobus, který do českých měst přiváží irskou whiskey Jameson.

Třikrát destilovaná irská whiskey vyráží mezi české fanoušky. Ve speciálním zeleném autobusu se jeho návštěvníci seznámí s podstatou výroby whiskey Jameson a zažijí degustaci, během které je profesionální barmani zasvětí do správného vychutnávání oblíbeného destilátu.

Bar v autobusu


Zelený autobus je rozdělený do tří částí a interiér upravený tak, že ani nepoznáte, že jste v dopravním prostředku. Na úvod vás čeká sklenka irské whiskey a pak se přesunete do malého přednáškového sálu, kde se dozvíte více o výrobě Jamesona. Věděli jste například, že výběr sudů může ovlivnit výsledky zrání destilátu?Lákadlem akce je také ochutnávka nejnovějšího přírůstku do rodiny Jameson – Jameson Select Reserve. Nepřijdete ani o úplnou whiskey klasiku, která vábí svou jemnou medově-oříškovou chutí. Závěr návštěvy Jameson Busu patří J Baru, kde vám barmani nabídnou oblíbený destilát stejně jako v Irsku, tedy s kapkou vody. A pokud máte whiskey raději v kombinaci s dalšími přísadami, vyberete si z přehlídky míchaných nápojů.

Do baru bez peněz... vlez!


Co je na tom nejlepší? Vstup do autobusu je zdarma! Přijďte na skleničku... Jameson Bus potkáte v Praze, Brně, Hradci Králové, Pardubicích, Olomouci, Ostravě, Velkých Karlovicích, Jihlavě, Ústí nad Labem, Plzni a Českých Budějovicích od 1. do 12. října. Více informací najdete na facebookovém profilu https://www.facebook.com/#!/events/534775043277995/.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?
  • Suroviny

V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?

Na první pohled se může zdát, že černá mrkev je jen rozmar šlechtitelů zeleniny. Chutná téměř stejně jako ta oranžová, jen má možná o trochu zemitější chuť. Její největší výhodou je ale barva, která dokáže proměnit jídla v umělecký počin! ...
Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...

Obchod Apetit