Litujeme, k návštěvě tohoto webu musíte povolit JavaScript.

Zelenina na pánev? Snadno a rychle

Zelenina na pánev? Snadno a rychle
sdílet:
Zelenina by měla být pravidelnou součástí jídelníčku. Lidskému tělu dodává vitaminy, minerály, vlákninu a další potřebné látky, jejichž příjem je důležitý hlavně na podzim a v zimě, kdy je třeba podpořit obranyschopnost organismu. Občas se ale může stát, že vám na její přípravu chybí čas nebo inspirace. Nevěšte hlavu, Bonduelle přichází s novým Bon menu Na pánev. Díky této novince připravíte během chvilky chutné a vyvážené jídlo plné vitaminů.

Kolik času trávíte přípravou oběda nebo večeře? Jíst ve spěchu není dobré pro zažívání, ani pro psychickou pohodu. 

Zdravá večeře snadno a rychle

Vařením nemusíte trávit dlouhé hodiny, abyste dopřáli tělu všechny potřebné živiny. S kvalitní zeleninou Bonduelle je to snadné. Zeleninovou směs stačí jen 3 minuty prohřát na pánvi a je připravena k podávání. Balení o objemu 425 ml představuje ideální velikost pro dvě osoby. Pokud připravujete večeři pro čtyřčlennou rodinu, jednoduše použijete dvě balení. A vaříte-li jenom pro sebe, můžete si část ponechat a máte vyřešenou zeleninovou přílohu i na druhý den.

Tři příchutě inspirované Francií

Bon menu Na pánev jsou zeleninové směsi určené k rychlé tepelné úpravě na pánvi. Poslouží skvěle jako příloha k masu nebo k nim přidejte těstoviny či rýži, a vznikne tak skvělé jídlo i pro vegetariány. Díky třem variantám si budete moct připravit zeleninu různých chutí. V příchuti Provencale se můžete těšit mimo jiné na grilovaný lilek a sušená rajčata, Rustica nabízí brambory, žampiony, fazolky a další zeleninu. Poslední příchuť Delicate, kterou tvoří hrášek, mrkev a žampiony, je navíc zjemněna smetanou. Zelenina použitá do Bon menu Na pánev byla pečlivě vybrána, připravena na kvalitním olivovém oleji a následně dochucena bylinkami. Díky jednotlivým důkladně voleným ingrediencím se tak můžete těšit na lahodný pokrm, který potěší všechny vaše smysly. Objevte chuť zeleniny inspirovanou Francií, vychutnejte si Bonduelle Bon menu Na pánev ve vámi vybrané variantě a zamilujte si zeleninu, jejíž příprava vám nezabere skoro žádný čas.

 

Autor: Lucie Velek

Obchod Apetit