Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Chystáte večírek? Vsaďte na take away!

Chystáte večírek? Vsaďte na take away!

Přichystat pohoštění pro hosty není jen tak. Nakoupit, navařit, poklidit, vše připravit a pak ještě dlouhé hodiny mýt nádobí, to abyste si na to vzali den volna. Pro všechny, kteří si den volna dovolit nemohou a ani se jim vlastně vyvařovat nechce, je tu služba Take away, kterou už nabízí nejedna restaurace i hotel. Mezi ně nově přibyl i pražský Clarion Congress Hotel Prague.
8. 9. 2009 | Autor: redakce Apetitu

„Pro všechny, kdo pořádají rodinnou či firemní oslavu a nemají čas se plně věnovat přípravě pokrmů, jsme zřídili Take away servis. Jde o stále vyhledávanější způsob pohoštění, který umožňuje hostitelům plně se soustředit na organizaci své akce a přitom zajistit čerstvé, profesionální a individuálně zvládnuté občerstvení přímo na místě,“ popsal výhody nové služby šéfkuchař hotelu Miroslav Soukup. „Kuchařský a cukrářský tým předpřipraví vybrané suroviny a potraviny podle požadované chuti a příležitosti. Na místě je pak nutná už jen finální úprava.“

Hotel připraví téměř vše, od vynikajícího naloženého masa, steaků na gril, zeleninových či ovocných směsí, přes hotové lahůdky a drobné chuťovky až po lahodné dorty a dezerty na objednávku pro každou příležitost. Suroviny i připravené pokrmy si lze objednat telefonicky nebo e-mailem. Výhledově hotel připravuje možnost přímých internetových objednávek na stránkách www.cchp.cz.

Přidat komentář