Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Cloud 9 Exclusive: Když máte rádi klid

Cloud 9 Exclusive: Když máte rádi klid

Pražský bar, který trůní takřka na střeše hotelu Hilton, má hned tři novinky. Vrací se do něj Roman Uhlíř, který stál u zrodu Cloud 9 a podílel se na přípravě konceptu před jeho otevřením a půl roku po otevření bar vedl. S ním se do Cloud 9 stěhuje i jeho barmanská škola R.U. SHOP Bartending School, kterou bude rozvíjet už jen pod hlavičkou Hilton. Do třetice všeho dobrého vznikl pod hvězdami Cloud 9 Exclusive lounge.


13. 11. 2009 | Autor: redakce Apetitu

„Cloud 9 Exclusive lounge je místo, kde si můžete vychutnat klidnou klubovou atmosféru, i když je klub úplně plný, lidé se tísní u baru a žádají barmany o ty nejoriginálnější koktejly,“ vysvětlil koncept Cloud 9 Exclusive lounge Roman Uhlíř. „Každému hostu Cloud 9 Exclusive lounge podáváme jako pozornost podniku ochutnávku našeho nejpopulárnějšího koktejlu Charisma a výběr kanapek. Vzhledem k omezené kapacitě pouze 24 míst je doporučená rezervace, minimální konzumace v Cloud 9 Exclusive lounge je 1000 Kč na osobu,“ doplňuje Roman.

Nabídka Cloud 9 Exclusive zahrnuje kromě originálních signature koktejlů také superprémiové koktejly namíchané z těch nejlepších ingrediencí, jako je například koktejl Madame de Pompadour z Remy Martin Louis XIII, Grand Marnier Rouge a Moët et Chandon Dom Perignon. Mimochodem, tento koktejl vám barman připraví přímo před nosem na speciálním barovém vozíku. Těšit se můžete ale i na rozšířenou nabídku šampaňských vín, superprémiových destilátů a vín, jako např. Chateau Petrus 2004. Koktejly, které najdete i na běžném Cloud 9 menu, jsou v Exclusive lounge kombinovány s čokoládovými pralinkami s příchutí daného koktejlu. Prostě mňam!

Přidat komentář