Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Kam vyrazit na Valentýna

Kam vyrazit na Valentýna

Chcete prolenošit víkend ve dvou? Romantiku, relax a menu pro požitkáře slibují valentýnské víkendy ve dnech 12.–14. února. A kde jinde byste hledali větší romantiku než na zámku?
27. 1. 2010 | Autor: redakce Apetitu

Chateau Mcely ve  své restauraci Piano Nobile nabídne čtyřchodovou večeři, která je součástí valentýnského víkendu.

Zámek Zbiroh 


Večeře při svíčkách na zámku Zbiroh slibuje například marinovaná kachní prsíčka, lososový šíp s ananasem a bramborovým sněhem na barevném salátu. Během pobytu si můžete prohlédnout celý hrad a zámek, ochutnat výrobky místních cukrářů a dopřát si sklenku moravského ledového vína ze zámeckých sklepů. Wellness procedury se odehrávají v místě královského sálu Přemysla Otakara II.

Rezidence Liběchov

K víkendovému pobytu v blízkosti chráněné krajinné oblasti Kokořínsko patří valentýnské menu, které obsahuje Moet & Chandon Brut Impérial, dort z marinovaného lososa, vichyssoise, bramborovo-pórkovou polévku se smrži, grilovaná kachní prsíčka s plněným kapustovým listem, zeleninovou pěnou a jahodovým crème brûlée.Zámek Zábřeh


Zámek s vlastním pivovarem a pivními lázněmi připravil dvě valentýnská menu. Z toho prvního vybíráme například carpaccio z mladého býčka a grilovaná bažantní prsíčka, v druhém menu se objevuje candát pečený na másle a domácí lívance.

Valentýnská prohlídka Českého Krumlova

Milovníci jižních Čech si mohou vybrat z pestré nabídky hotelů v Českém Krumlově.

Přidat komentář