Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Recepty ‚Zoufalek‘ konečně v češtině

Recepty ‚Zoufalek‘ konečně v češtině

Taky vás vždy zajímalo, co to ta Bree do těch koláčů dává, že jí je všichni závidí? Nyní můžete této perfektní hospodyni z Wisteria Lane nahlédnout pod pokličku. A nejen jí, v nové knize o 280 stránkách najdete recepty všech pěti zoufalých manželek – Bree, Gabi, Susan, Edie a Lynette.
21. 11. 2008 | Autor: redakce Apetitu

Dobroty z Wisteria Lane, kde bydlí hrdinky populárního amerického seriálu, najdete v nové publikaci Zoufalé manželky – Kuchařka, kterou dnes v knihkupectví Kanzelsberger představily české dabérky seriálu. Knihu, ve které najdete přes 100 receptů, sepsali Christopher Styler a Scott Tobis.

A jaké že recepty jednotlivé zoufalky doma vaří? Inu, každá ty svoje. Snídaně, hlavní chody, moučníky i přílohy jsou totiž navrženy tak, aby odrážely povahu seriálových postav.

Nejvíce prostoru má proto v knize Bree. Její kapitola obsahuje pracné pokrmy, jejichž příprava si žádá kuchařskou zručnost. Patří mezi ně například pečená krůta ve vlastní šťávě, dušená kachna ve dvou krocích nebo borůvkové muffiny.

Bývalá modelka Gabrielle má v oblibě vybraná jídla a preferuje exotickou kuchyni. Mezi ‚jejími‘ recepty tak je pikantní paella, mexická horká čokoláda či opékaný andělský dort s pikantními jahodami.

Rozvedená matka Susan, která je ochotná experimentovat, si pohrává se specialitami, jako jsou grilované papriky, dušený chřest, dýňová polévka.

Edie lákavé pokrmy využívá ke svádění mužů. Její kapitola nabízí exkluzivní pokrmy, jako jsou ústřice na šampaňském a na smetaně, vlasové nudle s uzeným lososem nebo dezert zvaný Ambrózie.

Lynette dává přednost jednoduchým pokrmům, jako jsou vepřové kotlety na pánvi nebo tradiční nudle s máslem.

Přidat komentář