Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Info ikona

Tip na dárek: Kuchařka pro báječné tchyně

Máte hodnou tchyni, ke které se rádi vracíte? Dejte jí pod stromeček dárek s vyznáním, který potěší. Vyšla nová Kuchařka pro báječné tchyně.
2. 12. 2011 | Autor: redakce Apetitu

Publikaci Kuchařka pro báječné tchyně napsala Helena Chvátalová, která dnes už ví, že dospívající děti musíte včas pustit do života, aby se k vám s láskou mohly vracet. Zkušeně popisuje, jaká úskalí na matku čekají v okamžiku, kdy si její dítě přivede partnera. Díky své dlouholeté praxi nabízí příběhy ze života svého i jiných. Inspirací pro novopečené tchyně, jak se zhostit se ctí své další životní role, mohou být také rozhovory s úspěšnými tchyněmi.

Ačkoli je kniha plná čtivých příběhů, rozhovorů a postřehů, stále zůstává především skvělou kuchařkou, která v deseti kapitolách představuje to, kvůli čemu všichni báječné tchyně milují – pocukrované bábovky, sněhové kremrole, nadýchané řezy, voňavé vánoční cukroví a další jedinečná jídla, která nikdo neumí tak skvěle. Prostě jídla prověřená roky a bezpočtem hladových strávníků. Kuchařku pro báječné tchyně koupíte v knihkupectví nebo na www.smartpress.cz za 319 Kč.

Přidat komentář