Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Své oblíbené recepty najdete v kuchařce

Do nového roku se má vykročit pravou nohou, my jsme udělali opravdu velký krok, aby pro vás ten vstup byl opravdu pozitivní. Zkrotili jsme tabulky, přemluvily systémy a převedli jsme všem členům Apetit klubu recepty ze starého webu na nový. Veškeré své oblíbené recepty tak najdete v sekci Moje kuchařka.
8. 1. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Přirozeně si je můžete libovolně mazat nebo přidávat recepty nové. Do kuchařky si můžete ukládat i vlastní recepty, nezapomeňte k nim nahrát i fotografie – z příprav, z vaření i ze servírování. Ostatně vyfotit můžete i vylízaný talíř na důkaz toho, jak moc váš kulinářský počin ostatním chutnal. Pokud je pro vás kuchařka velkou neznámou, doporučujeme přečíst si našeho Průvodce novým webem.

Nová kuchařka má i tu výhodu, že si do ní můžete zapisovat vlastní poznámky, tedy také to, že jste místo másla použili olej, zapomněli jste přidat prášek do pečiva nebo že jste namísto hovězího použili kančí a výsledek byl naprosto famózní. Přirozeně můžete jednotlivé recepty hodnotit nebo o nich s ostatními členy Apetit klubu diskutovat.

Pokud jste měli své oblíbené recepy na starém webu časopisu Apetit a nyní je ve své nové kuchařce nemáte, neváhejte a napište našim IT specialistům na mailovou adresu web@apetitonline.cz.

Přidat komentář