Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Grand Restaurant Festival končí 15. února, kupte si poslední volné degustace

Grand Restaurant Festival končí 15. února, kupte si poslední volné degustace

Ještě týden můžete ochutnávat nejlepší jídla českých restaurací, které se účastní zimního svátku jídla.
7. 2. 2012 | Autor: redakce Apetitu

Do Grand Restaurant Festivalu se letos zapojilo 63 podniků z celé České republiky. Do této chvíle bylo zakoupeno více než 20 tisíc degustací. Stejně jako v předchozích ročnících mají hosté největší zájem o tříchodové menu. Neváhejte si udělat rezervaci do vámi vybrané restaurace na příslušný den a čas na www.grandrestaurantfestival. Za ochutnávky zaplatíte od 200 Kč do 600 Kč.

Které restaurace mají ještě volná místa pro degustace? Navštívit můžete například restauraci V Polích, která skončila v loňské anketě Maurerův výběr Grand Restaurant 2011 na 6. místě. Ochutnáte zde telecí ledvinky na mandlích, husí stehno se švestkovou omáčkou nebo maminčinu ořechovou roládu s jahodami.

Okouzlující japonská restaurace Samurai vymyslela na festival pečený lilek plněný krevetami, mušlemi sv. Jakuba, zeleninou a houbami shiitake podávaný s rýží Nishiki – toto jídlo je zároveň i překvapením!

Znáte řezníka Františka Kšánu? Ten se spojil se šéfkuchařem Tomášem Kalinou z pražské restaurace Yasmin hotel, Noodles a nabízejí pomalu dušené maso z přeštického prasátka provoněné bukovým dřívím, které doplní vaječná sedlina ze zeleného hrášku a omáčka z kořenové zeleniny.

Volné kapacity jsou i v podniku Aplaus hotel, Bohém v Litomyšli, kde můžete ochutnat výtečného pstruha z litomyšlských sádek. V Českém Krumlově zajděte do Papa’s Living Restaurantu, v Českých Budějovicích navštivte Vin de café.

Z TOP 10 podle ankety Maurerův výběr Grand Restaurant 2012 jsou volné degustace v následujících podnicích: V Zátiší, Chateau Mcely, Piano Nobile, Obecní dům, Francouzská restaurace, Radisson Blu, La Rotonde.

Podrobnosti a rezervace na www.grandrestaurantfestival.cz


Přidat komentář