Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Středomořský speciál nyní také na Slovensku

Středomořský speciál nyní také na Slovensku

I slovenští čtenáři se dočkali. Ode dneška je Apetit speciál Středomořská kuchyně k dostání také na Slovensku.
25. 7. 2012 | Autor: redakce Apetitu

Časopis plný receptů ze Středomoří koupíte v e-shopu www.press.sk za 2,69 €. Od čtvrtka 26. července bude Apetit speciál Středomořská kuchyně v prodeji také v kamenné prodejně Magnet Press, Šustekova 8, Bratislava.

S kulinářským průvodcem z redakce Apetitu budete cestovat po kuchyních zemí slunného Středomoří. Na 100 stranách najdete nejlepší recepty na jídla, která se vaří v Itálii, jižní Francii, Řecku či Španělsku. Poradíme vám, kde nakupovat méně obvyklé suroviny. A když se vám nechce vařit? Ochutnejte kuchyni některé z restaurací, které vám doporučují redaktorky. Představí vám také nejlepší suroviny a prozradí vše o rybách a mořských plodech.

Součástí časopisu je také minikuchařka. Listy s výběrem toho nejlepšího ze středomořské kuchyně si můžete vystřihnout a vzít s sebou kamkoli na dovolenou. Vždy tak budete mít po ruce 26 snadných, rychlých a chutných jídel, která vás přenesou na břeh moře. Seznamte se s arabskou polévkou s cizrnou a špenátem, francouzskými škvarečky či italským hroznovým koláčem.

Přidat komentář