Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
České výrobky Tescoma slaví dvacáté narozeniny

České výrobky Tescoma slaví dvacáté narozeniny

Komerční článek - Kvalitní, praktické, nápadité – produkty Tescoma jsou nepostradatelnou součástí českých kuchyní už dvacet let.
28. 11. 2012 | Autor: redakce Apetitu

Propagace značky Tescoma
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Ryze česká firma Tescoma byla založena v roce 1992. V obchodech dnes můžete koupit více než dva tisíce jednotlivých výrobků této značky. A každý týden k nim přibude nejméně jedna novinka. Od počátku si firma zakládá na kvalitním provedení a zajímavém designu svých výrobků. Na rozdíl do mnohých svých konkurentů má proto vlastní designérské studio, kde probíhá vývoj od nápadu přes skici až k realizaci. Tak vznikly i zcela unikátní produkty, na které má firma patent. Do vaší kuchyně přináší zcela novou funkci, které jiné pomůcky nemají. Například loupač hrášku HANDY s vakuovou přísavkou, pro který je vyloupání čtvrt kila hrášku za dvě minuty úplná hračka. V adventním období oceníte louskáček na ořechy PRESIDENT, který je uzpůsoben na louskání různých druhů ořechů, od malých lískových až po obzvlášť tvrdé vlašské ořechy. K nejnovějším patentům patří tvořítko na donuty DELÍCIA s namáčecími kleštěmi pro snadné ponoření nadýchané koblihy do polevy.

Vánoční novinky od Tescomy


I letos přichází Tescoma s novinkami, které zjednoduší vánoční pečení. Zdobení perníků vám usnadní tužka DELÍCIA z pružného silikonu. S pěti různými tryskami vytvoříte na vánočním cukroví kouzelné dekory. Nás v redakci zaujala podložka z nepřilnavého silikonu z řady DELÍCIA SILICONE na pečení makronků, kokosek či kokosových pusinek. Díky ní budete mít křehké cukroví jedno jako druhé. Sladké Vánoce s Tescomou!

Foto: archiv firmy Tescoma

Přidat komentář