Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Lednový Apetit je na stáncích

Lednový Apetit je na stáncích

Oslavte s námi konec roku. V lednovém Apetitu jsme pro vás připravili silvestrovské občerstvení, ty nejlepší drinky, dokonalé sladkosti a spoustu nových nápadů na výtečná jídla pro zdraví a energii.
13. 12. 2012 | Autor: redakce Apetitu

Třikrát sláva chlebíčkům


Redaktorka Katka Švejdová je expert na přípravu občerstvení na domácí party. Chlebíčky jsou její specialitou, a tak vám ukáže, jak je co nejlahodněji obložit tak, aby si na nich pochutnali úplně všichni.

Koktejly


Ideální koktejl na silvestrovskou party splňuje následující tři podmínky: je namíchán z dostupných přísad, úžasně vypadá a překvapí neotřelou chutí. Naše drinky jsou právě takové!

Skleničkování


Nejde o společenskou hru, ale o trend, který se zabydlel v kuchyních slavných šéfkuchařů. Občerstvením navrstveným do skla ohromíte všechny pozvané!

Učíme se od mistra


Recept s tipy šéfkuchaře brněnské restaurace Pavillon Michala Götha vás přesvědčí, že i obyčejný segedín lze proměnit v pokrm hodný pětihvězdičkové restaurace. Naučí vás ho připravit z kančího boku.

Dále v čísle


Chuťovky k televizi, test kuchařky Když vaří táta, nejlepší pití na novoroční přípitek, jak si vychutnat citrony, javorový sirup i obilniny

Apetit leden 2013 koupíte v trafikách za 54,90 Kč, na Slovensku za 1,99 €.

Fotogalerie: Apetit leden 2013

Přidat komentář