Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Kulináři Apetit pikniku se staly Tři kopečky a Cukrkanda

Kulináři Apetit pikniku se staly Tři kopečky a Cukrkanda

Kdo vám chutnal nejvíc?
25. 6. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Stejně jako loni i letos jste spolu s námi vybírali nejlepší kulináře Apetit pikniku. V hledáčku byl nejen sortiment, ale i prezentace jídla a stánku, a hlavně chuť nabízených dobrot!

Kulinář návštěvníků: Cukrkanda


Návštěvníkům se nejvíc líbila Zuzana Dvořáková, která si říká Cukrkanda. Pikniku se zúčastnila poprvé. V jejím sladkém menu nechyběly croissanty, marshmallows, cheesecaky, citronový koláč i marmelády nebo bezinková šťáva. K tomu všemu vtipné cake pops ve tvaru tučňáků, ze kterých byli nadšeni dospělí i děti.

Výběr redakce: Tři kopečky


Tři kopečky Kateřiny Kočičkové byly jedním z nejúspěšnějších kulinářů loňského Apetit pikniku a i letos si na nezájem mlsalů nemohly stěžovat. Už krátce po otevření stánku vyprodaly levandulovou zmrzlinu a my ukořistili jedno z posledních balení osvěžující okurkovo-ginové zmrzliny. Návštěvníkům chutnaly i další příchutě: překvapivá citronová s citronovým tymiánem, tradiční vanilková i kávová. Báječné kombinace zmrzlin vynesly Třem kopečkům titul Kulinář Apetit pikniku, který udělila redakce časopisu Apetit.

Více fotografií z Apetit pikniku najdete v galerii na Facebooku.

Fotogalerie: Cukrkanda

Přidat komentář