Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Pohádkové doplňky do kuchyně

Pohádkové doplňky do kuchyně

Komerční článek – Podívejte se s námi na nějkrásnější kuchyňské doplňky, které umocní Vaši radost z vaření, pečení i servírování!
6. 8. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Propagace značky Bellarose.
ApetitOnline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Něžné barvy, drobné vzory inspirované venkovem, oblé tvary – takové jsou kuchyňské doplňky v oblíbeném romantickém skandinávském stylu. A Jaký vlastně je? Pro někoho příliš sladký, pro většinu se však stává srdeční záležitostí.

Každý koláč i dort jistě připravujete s láskou. Se stejnou láskou jsou vyráběny i tyto doplňky. Umocněte požitek ze svého díla. Představte si z trouby čerstvě vytažené muffinky, servírované v kouzelných papírových formičkách. Nebudou mít chybu.

Obr. Košíčky na pečení 100 ks Green Gate – výsledek vždy k nakousnutí.
Foto Bella Rose

K dokonalému servírování patří bezpochyby ubrousky. Ty ze Skandinávie nemusí být zdobeny jen romantickými motivy. Nejednu návštěvu ohromí Vaše ubrousky a prostírání s vtipnými nápisy.

Obr. Ubrousky Eat all you can Bloomingville
Foto Bella Rose

Kromě nádobí ze skla, keramiky a porcelánu, které je typické u nás, je ve Skandinávii celkem moderní melaminové nádobí. A to nejen pro děti. Při výběru takového nádobí můžete být hodně překvapení jeho vzory. Na první pohled ho díky nápaditému designu od porcelánu skoro nerozeznáte.

Obr. Melaminový talíř Agnes White Green Gate
Foto: Bella Rose

V ČR seženete ve skandinávském stylu dekorace a doplňky do kuchyně především od dánských značek: Green Gate a IB Laursen. Obě splňují vysoké nároky na kvalitu a použitý design. O tom se můžete přesvědčit sami v naší fotogalerii.

Související

Základy servírování

Chystáte formálnější večeři pro přátele a tápete ve světě skleniček a příborů? Pomůžeme vám se základní orientací.

Přidat komentář