Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Říjnový Apetit dorazí na Slovensko s taškou

Říjnový Apetit dorazí na Slovensko s taškou

V pátek vychází říjnový Apetit. Slovenským čtenářům jsme k němu přibalili praktickou nákupní tašku. Naplňte ji vším, co máte rádi…
16. 9. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Už od 20. září koupíte na stáncích a v obchodech říjnový Apetit, ke kterému jsme čtenářům na Slovensko přibalili nákupní tašku. Praktickou, velkou a v hravém designu Apetit, kterému vévodí obrovská vidlička. Na výběr budete mít ze dvou barev. Dáte přednost elegantní tmavé, nebo svěží zelené?


S chutí tradice


Nákupní taška není jediným lákadlem nového vydání časopisu Apetit. V říjnu se s námi už tradičně pustíte do české klasiky. Redakce představí svá zamilovaná jídla a přesvědčí vás, že jednoduché a obyčejné pokrmy jsou prostě nejvíc. Máme pro vás také nápady na sekanou 4× jinak. Ve starých kuchařkách a sešitech po babičkách jsme pro vás vypátrali recepty s králičím masem, které chutnají i v 21. století. Sladká tečka? Jedině bábovka! Už její pečení provoní celý byt a vyčaruje spokojený úsměv na každé tváři. Nedělní pohoda zaručena.

Nový Apetit s nákupní taškou koupíte na Slovensku od 20. září. Nákupní tašku dostanou také slovenští předplatitelé. S takovým pomocníkem nebude problém ani velký nákup. Otestováno redakcí!
REKLAMA

Přidat komentář