Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Soutěž s Florou Gold hledá nejlepší recept

Soutěž s Florou Gold hledá nejlepší recept

Vařte, pečte, smažte a zapékejte. Podělte se o svá oblíbená jídla v kulinářské soutěži s Florou Gold.
1. 10. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Všichni, kteří rádi vaří a sdílí své kulinářské výtvory s jinými gurmány, se mohou od konce srpna zapojit do soutěže s Florou Gold. Ve hře jsou hodnotní pomocníci do kuchyně. Stačí připravit jakékoli jídlo s Florou Gold a poslat recept pomocí registračního formuláře na www.apetitonline.cz/poslireceptavyhraj. Vložit můžete i fotografii hotového jídla. Zapojit se můžete ještě během celého měsíce října. Na závěr soutěže vybere odborná porota tři nejlepší recepty, jejich autoři budou odměněni kuchyňským robotem, domácí pekárnou či tyčovým mixérem.

Vyberte nejlepší recept s Florou Gold


Soutěž s novinkou Flora Gold je již ve druhé polovině. Recepty kulinářů přibývají každým dnem. Pusťte se do hlasování o nejlepší jídlo. Do vybírání nejlepšího receptu se můžete zapojit do 21. října 2013. Navrhněte sami vítěze soutěže. Ve hře jsou praktičtí pomocníci do kuchyně:

  • 1.–5. místo: topinkovač Moulinex
  • 6.–10. místo: kuchyňská váha Tefal
  • 10.–15. místo: pánev Tefal

Vyhodnocení soutěže proběhne do konce října.

Co si uvařit


Hledáte inspiraci, s jakým pokrmem se do soutěže zapojit? Na www.apetitonline.cz/poslireceptavyhraj najdete recepty na studená i teplá jídla, která báječně doplní Flora Gold. Můžete ji namazat na chleba, připravit obložené sendviče nebo ji smíchat s oblíbenými přísadami do pomazánek či dipů. S Florou Gold můžete také vařit nebo péct. Co takhle ochutnat dýňovou polévku ochucenou zázvorem nebo plněné cukety s křupavou krustou?

Přísada pro zdraví


Proč Flora Gold? Složení tohoto rostlinného tuku je v souladu s nejnovějšími poznatky odborníků z oblasti výživy. Novinka na trhu je skvělá na mazání, vaření i pečení. Pokrmům dodává bohaté aroma a lehkou svěží chuť. Flora Gold má vysoký obsah polynenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6, které příznivě působí na lidské zdraví, ale obsahuje také o 67 % méně nasycených mastných kyselin než máslo.

Přidat komentář