Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Nechce se vám vařit? Nechte si jídlo doručit až do bytu

Nechce se vám vařit? Nechte si jídlo doručit až do bytu

Připravili jsme seznam nejznámějších rozvážkových portálů na českém internetu, který vám napoví, kde si objednat oběd nebo večeři.
17. 10. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Po celé republice


Mimopražští jistě ocení stránky Delivery.cz, které jídla z celkem 70 restaurací rozváží i v Brně, Teplicích, Liberci, Ústí nad Labem a Karlových Varech. Plánují se brzy rozšířit i do Bratislavy. Kromě obědů a večeří si na stránkách můžete objednat i víno, květiny a další dárkové služby.

Věrnostní slevy


Jidloted.cz garantuje rychlý rozvoz přímo z restaurace k zákazníkovi domů. V rámci těchto stránek můžete restaurace po donášce sami ohodnotit. Stálí zákazníci, kteří často objednávají, jsou odměňováni slevami.

Garance vrácení peněz


Na Damejidlo.cz najdete kromě širokého výběru restaurací také nejznámější fastfoody. Kromě toho si můžete najít i blízké restaurace, u kterých nebudete platit rozvoz, nebo restaurace, které přijímají platbu stravenky nebo kartou. Portál je zajímavý tím, že zákazníkům dává garanci spokojenosti. Pokud s jídlem nebudete spokojeni, utracenou částku vám vrátí zpět.


S aplikacemi


Foodpanda.cz je designově nejpříjemnější. Brzy zákazníkům nabídne i tabletovou a mobilní aplikaci, takže si jídlo budete moci objednat i bez počítače. Na portálu najdete širokou škálu světových chutí, od asijské po českou či italskou.

Nespokojenost? Jídlo reklamujte


Pamatujte, že rozvážkové společnosti za kvalitu jídla nemohou. Pokud pokrm nevypadá tak, jak by měl, stěžujte si telefonicky u příslušné restaurace nebo na stránkách, kde jste si jídlo objednali. Některé z nich nabízejí náhradu v podobě načtení kreditu na příští objednávku. Kdykoli také můžete restauraci ohodnotit na několika recenzentních stránkách. Návod, jak si stěžovat, když vám jídlo nechutná, najdete v článku tady.

Připravila Nikita Rybová

Přidat komentář