Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Kde si dát dobrý oběd za stravenku

Kde si dát dobrý oběd za stravenku

Nový portál se zaměřuje na recenze poledních menu a míst, kde se dobře najíst, a přitom nezaplatit víc, než je nezbytné.
19. 11. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Dá se v poledne dobře a kvalitně najíst za 100 Kč? Odpověď hledá projekt Dobrý oběd za stravenku. Pomoci chce všem, kdo řeší, kde se najíst kvalitně a za odpovídající cenu. Cestu k dobrému obědovému menu hledají food blogeři, kteří ochutnávají podniky v různých městech a na stránky přidávají svá hodnocení. Novou recenzi mohou čtenáři očekávat každý všední den. Hodnotitele spojuje zájem o dobré jídlo. Najdete mezi nimi vystudovaného potravinového technologa, módní návrhářku, studentku psychologie či gymnazistku.


Blafy i delikatesy


Na portálu Dobryobedzastravenku.cz se dozvíte nejen to, kde se dobře naobědvat, ale také kterým podnikům se raději velkým obloukem vyhnout. Polední propadáky sdružuje sekce TOP blafy. Naopak restaurace zařazená v rubrice TOP oběd je podle blogerů zárukou spokojeného strávníka. Kromě hodnocení se čtenáři o podnicích dozvědí i další užitečné informace, jako například zda je v podniku dětský koutek, zda vracejí na stravenky či zda vám k obědovému menu nabídnou kohoutkovou vodu zdarma.


Přidat komentář