Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
V restauraci jako na pláži aneb Hooters míří do Česka

V restauraci jako na pláži aneb Hooters míří do Česka

Po Burger Kingu, který otevřel svoji první restauraci v Česku v listopadu, se k nám chystá další americká síť restaurací. Své plány na otevření několika poboček oznámil řetězec Hooters, jehož poznávacím znamením jsou svůdně oblečené servírky. Licenci na provozování restaurací získala od americké firmy Hooters of America společnost Na Zdravi Ventures, kterou založilo šest Američanů a dva Češi – Vladislav Svoboda a Josef Vild. U nás i na Slovensku hodlají během šesti let otevřít šest restaurací. „Obě země jsou známé láskou k pivu, hezkým ženám a zájmem o sportovní události, což je dělá ideálními trhy pro představení značky Hooters,“ uvedla společnost na svých webových stránkách. „Věříme, že Česká republika a Slovenská republika představují vynikající příležitost, a právě teď je ten pravý čas pro představení značky,“ dodal ředitel společnosti Na Zdravi Ventures Steven Parker.
16. 2. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Značka Hooters je charakteristická uvolněnou plážovou atmosférou a svým menu, které zahrnuje mořské plody, sendviče nebo kuřecí křidélka. První restaurace by měla návštěvníky přivítat v Praze koncem tohoto roku. „Od konkurence se hodláme odlišit představením sportbaru v americkém stylu a úrovní služeb, která přesáhne v Evropě obvyklou úroveň,“ dodala společnost v prohlášení. Mezi tyto služby počítá například přátelské uvítání, rychlou obsluhu nebo zdvořilý personál.

Obsluhu ostatně zajišťují takzvané Hooters Girls, dívky oděné ve sportovním tílku a běžeckých šortkách. Podle internetové encyklopedie Wikipedia řetězec je zaměřen na mužskou část populace a spoře oděné dívky jsou jeho hlavním tahákem. „Zákazník dostane pivo a křidélka na mnoha místech, ale Hooters Girls činí náš koncept jedinečným,“ stojí v základních pravidlech řetězce.

První restaurace sítě Hooters byla otevřena v roce 1983 ve floridském městě Clearwater. Nyní řetězec čítá více než 450 provozoven ve 43 státech USA a 26 dalších zemích. Více na www.hooters.com.

Přidat komentář