Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Nechce se vám na trh? Klikněte na Svět bedýnek

Nechce se vám na trh? Klikněte na Svět bedýnek

Mráz zalézá za nehty a farmářská tržiště již pomalu omezují svoji nabídku. O kvalitní české produkty však nepřijdete ani v zimě. Můžete si je objednat a nechat přivézt v bedýnce až domů.
17. 12. 2013 | Autor: redakce Apetitu
Společnost Svět bedýnek, která rozváží farmářské bedýnky se zeleninou a dalšími produkty po Praze a okolí a dalších městech, představila v pražské restauraci Kogo nový bedýnkový obsah. K zelenině, ovoci, dobrému chlebu, vejcím a mléku z farmy, máslu, sýrům a tvarohu, moštům, marmeládám a dalším dobrotám přibylo nově maso z českých chovů od firmy OCG.

Názor redakce: Díky kuchařům z restaurace Kogo jsme ochutnali výtečné pokrmy připravené z nové nabídky Světa bedýnek. Za farmářské jehněčí, maso z přeštických vepříků, hovězí maso z plemene česká červinka nebo třeba křehké telecí a kuřecí maso dáme ruku do ohně. Je opravdu výborné a nebáli bychom se ho zařadit ani do svátečního menu.Bedýnka pod stromeček


Pokud si nevíte rady s vánočním dárkem, darujte poukaz na bedýnku. Rodiče malých dětí zaujme bedýnka, ve které najdou zeleninu a ovoce, ze kterých uvaří pro svá batolata zdravé příkrmy. Masožrouty potěší již zmiňované maso z českých ekologických chovů.

Sestavte si bedýnku podle vlastní chuti a potřeb. Více na www.svetbedynek.cz

Přidat komentář