Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Info ikona

Dvě deci: předplaťte si zajímavá vína za dobrou cenu

Pro každého, kdo při výběru vína v obchodě jen zmateně kouká do regálů, pro ty, kterým cena udává tón výběru, i pro ostatní milovníky vína, kteří mu chtějí porozumět na úrovni dobrého degustátora, vznikl projekt Dvě deci.
8. 1. 2014 | Autor: redakce Apetitu

Od Le Petit Ballon k projektu Dvě deci


Hlavní inspirací pro Dvě deci byl mateřský projekt Le Petit Ballon. Ten byl založen francouzským sommeliérem Jeanem-Michelem Delucem, držitelem prestižního titulu Mistr sommeliér. Dvě deci, stejně jako Le Petit Ballon, je on-line předplatné francouzského vína, které mohou čeští zákazníci ochutnat vůbec poprvé. Předplatitel každý měsíc obdrží dvě lahve vybrané samotným Delucem a degustuje zajímavá vína od menších francouzských vinařů. Hlavním cílem projektu je ukázat lidem, že dobré a kvalitní víno nemusí nutně znamenat vysokou cenu, a naopak.

 

 

Jak to funguje


Dvě deci nabízí dvě varianty předplatného – Čas radosti určený především začínajícím degustátorům a ke každodennímu pití a Čas zralosti pro náročnější milovníky vína. Po objednávce přijde každý měsíc předplatitelům balíček se dvěma lahvemi dopředu neznámého francouzského vína spolu s detailním popisem. Na webových stránkách Dvedeci.cz pak najdete návod na správnou degustaci. A když vám víno zachutná, můžete si koupit další lahve za zvýhodněnou cenu přímo od vinařů.

 

 

 

 

Připravila Nikita Rybová

 

 

Přidat komentář