Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Vyhrajte VIP vstupenky a francouzské lahůdky

Vyhrajte VIP vstupenky a francouzské lahůdky

Ovocný trh v Praze 1 se o nadcházejícím víkendu promění ve francouzské tržiště. Proběhne zde 3. ročník minifestivalu zvaného Apéritif à la française, tedy aperitiv po francouzsku. Během tří dnů tady můžete zkoumat nabídku patnácti vystavovatelů a stánků s širokou nabídkou tradičních francouzských výrobků. Mnoho z nich jinde v Praze hned tak neuvidíte – a hlavně neochutnáte! Těšte se na kvalitní vína, klobásky, sýry a paštiky z různých francouzských regionů a také na olivové oleje, džemy, hořčice,
ústřice a jiné.
1. 6. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Ochutnávku nabídky jednotlivých stánků můžete proložit posezením v typickém francouzském bufetu, který bude nabízet jednoduchou a především výtečnou francouzskou kuchyni. Objednávat můžete sladké i slané koláčky, saláty a další delikatesy. O příjemnou atmosféru se kromě vybraných lahůdek bude starat i živá hudba.

Apéritif à la française každoročně probíhá v 21 zemích po celém světě a jeho cílem je propagovat francouzskou kulturu a gastronomii. Festival, který potrvá až do neděle 7. června, odstartuje v pátek 5. června slavnostním VIP večerem, na kterém vás bude hostit Jan Punčochář, šéfkuchař restaurace Le Terroir. Do středy máte v naší soutěži šanci vyhrát jednu ze tří vstupenek, nebo jeden z pěti balíčků francouzských dobrot.

Přidat komentář