Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Přivítejte nový den skvělou snídaní

Přivítejte nový den skvělou snídaní

Snídaně je základ, doplní energii, probudí tělo a pomůže začít den. Někomu stačí toust a káva, u které se probírá, jiný se nad cappuccinem, míchanými vejci a slaninou setkává s přáteli či obchodními partnery. Patříte-li spíše do té druhé skupiny, máme pro vás skvělý tip na exotický start do nového dne. Kterýkoli den v týdnu včetně víkendu si totiž můžete vychutnat snídani v originální atmosféře restaurant-lounge-baru Siddharta Café, který je součástí Buddha Bar Hotelu v Jakubské ulici v Praze.
25. 8. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Kromě ‚obyčejných‘ croissantů si můžete objednat i snídaňové menu inspirované Asií – Sladký Obento box a Deluxe Obento box. Ve Sladkém Obento boxu (295 Kč) najdete čerstvé ovoce a netradiční speciality, jako je například banánová palačinka, mungo v kokosové omáčce, sladká Kasafa, omeleta Tamago či Onigiri se sušenou švestkou. Deluxe Obento box (350 Kč) je určen spíše milovníkům slané snídaně, čeká je totiž salát z mořských řas se sezamem, kuřecí mini Yakitori špízy, smažená rýže, míchaná vajíčka s nudlemi a krevetami nebo tofu se sladkou sójovou omáčkou.   

Pokud jste spíše na tradiční snídaně, nemusíte se bát, že byste zůstali o hladu. Kromě francouzských croissantů na vás čekají jemné palačinky nebo organické cereálie, které si můžete dát buď teplé s čerstvým ovocem, nebo studené s nízkotučným nebo sójovým mlékem. Nechybí ani nabídka prvotřídních uzenin, objednat si můžete i pestrý talíř farmářských sýrů či vajíčka upravená dle vašeho přání. Samozřejmostí je nabídka čerstvých džusů, nepřeberné množství čajů všech druhů a chutí a vynikající káva.   

Snídaně se v Siddharta Café podávají každý den od 6.30 do 11.00. Podávají se à la carte nebo jako ochutnávkové snídaňové menu. Nejlépe chutná ve dvou! V Siddharta Café to moc dobře vědí, a tak můžete do 30. září 2009 využít akci Siddharta Café Breakfast 1+1, tedy dvě snídaně za cenu jedné.   

www.buddha-bar-hotel.cz

Přidat komentář