Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Shopping Fever je tu!

Podlehněte třídenní nákupní horečce! Módní časopisy ELLE, Joy a Marie Claire spojily síly a společně s obchody pro vás od 12. do 14. dubna připravily velkolepou akci plnou módy, krásy a zábavy.
1. 4. 2019 | Autor: redakce Apetitu

Osvěžte svůj šatník, rozmazlete pleť a zútulněte domácnost a udělejte si radost kousky, o kterých už dlouho sníte! Do exkluzivní nákupní akce pod záštitou magazínů ELLE, Joy a Marie Claire se letos zapojí přes 2700 obchodů a 180 obchodních center v České republice i na Slovensku. Společně si pro vás připravily 220 lákavých slev ve výši až 50 %! Stačí, když budete mít připraveny kupony z kuponové knížky a předložíte je během placení u pokladny. Pokud se nechcete zdržovat vystřihováním, jednoduše si kupony zakupte prostřednictvím mobilní aplikace pro iOS nebo Android, a budete je mít pořád při ruce. Od pátku 12. do neděle 14. dubna se zkrátka opravdu vyplatí vyrazit na nákupy! Nečekají vás ovšem jenom slevy a výhodné nabídky. Můžete se těšit i na nejrůznější dárky a soutěže o hodnotné ceny! Nezapomeňte se s námi podělit o své zážitky z nákupů! Sdílejte je na sociálních sítích s hashtagem #shoppingfever2019.
 

Slevové kupony v časopisech a v aplikaci

Veškeré informace o akci, již jako hlavní partner zaštíťuje společnost Mastercard, a především kuponovou knížku plnou skvělých nabídek najdete v dubnových vydání časopisů ELLE, Joy a Marie Claire. Všechny slevy a nabídky můžete mít neustále u sebe také v mobilní aplikaci Shopping Fever.
 

Meeting Pointy exkluzivně v centrech Černý Most, Chodov a Forum Nová Karolina

Přijďte si užít bohatý doprovodný program, který je pro vás připraven v Shopping Fever Meeting Pointech. Dejte si pauzu uprostřed nákupů, nechte se hýčkat a naberte dostatek sil na objevování dalších skvělých nabídek. Pokud přinesete tři účtenky ze tří zapojených obchodů, můžete se těšit na dárek! Ve všech Meeting Pointech a u vybraných prodejců zapojených do akce Shopping Fever si také můžete za 29 Kč zakoupit novinku letošního ročníku – stylovou 100% bavlněnou eko tašku.
 

Myslbek event

V pražské nákupní galerii Myslbek se 11. 4. odehraje exkluzivní Fashion lounge party, během které proběhnou přehlídky nových kolekcí prestižních módních značek. Vstup pro veřejnost je zdarma. Součástí události bude i vyhlášení vítězů velké instagramové fotosoutěže, do níž se můžete zapojit od 15. 3. do 7. 4. Pravidla jsou jednoduchá – stačí, když si v uvedeném termínu pořídíte v Myslbeku jeden kus oblečení, sestavíte si originální outfit a vyfotíte se před zdejší fotostěnou. Svoji fotku pak zveřejněte na Instagramu s hashtagem #ShoppingFeverMyslbek. Vyhrát můžete nejen hlavní cenu – nákupy v hodnotě 15 000 Kč v doprovodu ambasadorky akce Shopping Fever @ Myslbek Veroniky Arichtevy, ale i hodnotné nákupní poukazy.
 

Soutěžte s DATARTem 

Přáli byste si mít doma stylovou loknovací kulmu od Rowenty? Zapojte se do soutěže s partnerem mobilní aplikace Shopping Fever, společností Datart! Vezměte do ruky kuponovou knihu Shopping Fever, vyfoťte selfie svého oblíbeného hair stylingu, fotografii zveřejněte na Instagramu společně s hashtagy #shoppingfever2019 a #instadatart a s trochou štěstí bude kulma vaše!
 

Sledujte Shopping Fever na oficiálních stránkách – myshoppingfever.cz.

Přejeme příjemné nakupování!

Přidat komentář