Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Shopping Fever je tu!

Shopping Fever je tu!
sdílet:
Podlehněte třídenní nákupní horečce! Módní časopisy ELLE, Joy a Marie Claire spojily síly a společně s obchody pro vás od 12. do 14. dubna připravily velkolepou akci plnou módy, krásy a zábavy.

Osvěžte svůj šatník, rozmazlete pleť a zútulněte domácnost a udělejte si radost kousky, o kterých už dlouho sníte! Do exkluzivní nákupní akce pod záštitou magazínů ELLE, Joy a Marie Claire se letos zapojí přes 2700 obchodů a 180 obchodních center v České republice i na Slovensku. Společně si pro vás připravily 220 lákavých slev ve výši až 50 %! Stačí, když budete mít připraveny kupony z kuponové knížky a předložíte je během placení u pokladny. Pokud se nechcete zdržovat vystřihováním, jednoduše si kupony zakupte prostřednictvím mobilní aplikace pro iOS nebo Android, a budete je mít pořád při ruce. Od pátku 12. do neděle 14. dubna se zkrátka opravdu vyplatí vyrazit na nákupy! Nečekají vás ovšem jenom slevy a výhodné nabídky. Můžete se těšit i na nejrůznější dárky a soutěže o hodnotné ceny! Nezapomeňte se s námi podělit o své zážitky z nákupů! Sdílejte je na sociálních sítích s hashtagem #shoppingfever2019.
 

Slevové kupony v časopisech a v aplikaci

Veškeré informace o akci, již jako hlavní partner zaštíťuje společnost Mastercard, a především kuponovou knížku plnou skvělých nabídek najdete v dubnových vydání časopisů ELLE, Joy a Marie Claire. Všechny slevy a nabídky můžete mít neustále u sebe také v mobilní aplikaci Shopping Fever.
 

Meeting Pointy exkluzivně v centrech Černý Most, Chodov a Forum Nová Karolina

Přijďte si užít bohatý doprovodný program, který je pro vás připraven v Shopping Fever Meeting Pointech. Dejte si pauzu uprostřed nákupů, nechte se hýčkat a naberte dostatek sil na objevování dalších skvělých nabídek. Pokud přinesete tři účtenky ze tří zapojených obchodů, můžete se těšit na dárek! Ve všech Meeting Pointech a u vybraných prodejců zapojených do akce Shopping Fever si také můžete za 29 Kč zakoupit novinku letošního ročníku – stylovou 100% bavlněnou eko tašku.
 

Myslbek event

V pražské nákupní galerii Myslbek se 11. 4. odehraje exkluzivní Fashion lounge party, během které proběhnou přehlídky nových kolekcí prestižních módních značek. Vstup pro veřejnost je zdarma. Součástí události bude i vyhlášení vítězů velké instagramové fotosoutěže, do níž se můžete zapojit od 15. 3. do 7. 4. Pravidla jsou jednoduchá – stačí, když si v uvedeném termínu pořídíte v Myslbeku jeden kus oblečení, sestavíte si originální outfit a vyfotíte se před zdejší fotostěnou. Svoji fotku pak zveřejněte na Instagramu s hashtagem #ShoppingFeverMyslbek. Vyhrát můžete nejen hlavní cenu – nákupy v hodnotě 15 000 Kč v doprovodu ambasadorky akce Shopping Fever @ Myslbek Veroniky Arichtevy, ale i hodnotné nákupní poukazy.
 

Soutěžte s DATARTem 

Přáli byste si mít doma stylovou loknovací kulmu od Rowenty? Zapojte se do soutěže s partnerem mobilní aplikace Shopping Fever, společností Datart! Vezměte do ruky kuponovou knihu Shopping Fever, vyfoťte selfie svého oblíbeného hair stylingu, fotografii zveřejněte na Instagramu společně s hashtagy #shoppingfever2019 a #instadatart a s trochou štěstí bude kulma vaše!
 

Sledujte Shopping Fever na oficiálních stránkách – myshoppingfever.cz.

Přejeme příjemné nakupování!

Autor: Lucie Velek

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč