0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

SOUTĚŽ o 3 balíčky luxusního vína a voucher v hodnotě 500 Kč

SOUTĚŽ o 3 balíčky luxusního vína a voucher v hodnotě 500 Kč
sdílet:
Vyhrajte jeden ze tří balíčků, obsahujících 2 lahve luxusního vína a voucher v hodnotě 500 Kč na víno dle vlastního výběru.

Minulý týden proběhl další ročník prestižní přehlídky věhlasných vín bordeaux Audience Grand Cru Classé Bordeauxkterou pořádá slečnost Merlot d´Or, největší distributor kvalitních francouzských vín v ČR.

Vy teď máte jedinečnou šanci vyhrát jeden ze 3 balíčků v hodnotě 2900 Kč, které obsahují 2 luxusní vína Saumur-Champigny Domaine des Roches Neuves a poukázku v hodnotě 500 Kč na víno dle vlastního výběru. Poukaz lze uplatnit v galerii vín Wine & Dine Passage Praha, V Celnici 10, Praha 1. 

Soutěž byla ukončena.

Výherci:

  • Daniela Fiřtová
  • Iva Petirová
  • Zuzana Matoušková
Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit