0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Soutěž o 4 x 100 stylových zástěr Apetit

Soutěž o 4 x 100 stylových zástěr Apetit
sdílet:

Vyberte jeden ze 4 designů zástěr časopisu Apetit, který se vám líbí a o který chcete soutěžit, a zařaďte se tak do jedné ze 4 skupin soutěžících. Podívejte se na video a najděte v něm odpověď na soutěžní otázku. Vyplňte elektronický soutěžní formulář na www.apetitonline.cz/zastery včetně odpovědi na soutěžní otázku a odešlete jej. Každé pondělí v průběhu termínu konání soutěže vyhraje 25 soutěžících z každé skupiny, kteří v daném soutěžním pondělí nejrychleji odešlou správnou odpověď na soutěžní otázku, resp. jejichž správná odpověď bude nejrychleji doručena pořadateli. Každé pondělí tak bude rozděleno celkem 100 zástěr, 25 ks od každého designu.

APETIT přeje hodně štěstí!!!

 1. Soutěž probíhá od 19. 10. do 15. 11. 2016 (dále jen „termín konání soutěže“). Soutěžní pondělí jsou 24. 10., 31. 10., 7. 11., 14. 11. (dále jen „soutěžní pondělí“).

 2. Účastník soutěže je povinen uvést do soutěžního formuláře své jméno a příjmení, adresu, e-mailovou adresu. Účastník soutěže potvrzuje, že veškeré takto poskytnuté údaje jsou pravdivé. Pokud soutěžící neuvede požadované údaje, bude ze soutěže bez náhrady vyloučen.

 3. Soutěžící se může zúčastnit soutěže jednou pro každý design zástěry, může se tedy zúčastnit celkem čtyřikrát. V případě opakovaného zapojení do soutěže o jednotlivé designy zástěr, bude akceptováno pouze první zapojení se do soutěže ohledně příslušného designu zástěry.

 4. Každé soutěžní pondělí bude určeno v každé soutěžní skupině prvních 25 soutěžících, kteří v daném soutěžním pondělí zodpověděli správně soutěžní otázku a jejichž odpovědi byly doručeny nejrychleji.

 5. Výherci budou zveřejněni na stránkách www.apetitonline.cz/zastery každé úterý následující po soutěžním pondělí, ve kterém účastník soutěže vyhrál. Zástěry budou rozeslány poštou na adresy, které soutěžící uvedou do soutěžního formuláře, a to po skončení soutěže.

 6. Soutěž platí v rámci České republiky a Slovenské republiky, výhry jsou společné pro oba státy. Do soutěže je vloženo 400 ks zástěr APETIT, 100 ks od každého designu.

 7. Pořadatel neodpovídá za nedoručení soutěžních odpovědí prostřednictvím webové aplikace.

 8. Tato soutěž se řídí obecnými pravidly marketingových akcí http://burda.cz/cs/pro-ctenare/obecna-pravidla-marketingovych-soutezi.

Autor: martinbd

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Chystej večer, snídej ráno: 5 nápadů na snídani v předstihu
 • Tipy a triky

Chystej večer, snídej ráno: 5 nápadů na snídani v předstihu

Možná si ráno rádi přispíte, možná máte začátek svého dne rozpočítaný na vteřiny. Snídani ale odbýt nemusíte. I ve spěchu můžete dobře a plnohodnotně jíst, stačí se předem připravit. Lahodné smoothie, křupavé sendviče, báječné...
Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?
 • Lidé a jídlo

Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?

Kuchařky vždy byly oblíbeným knižním žánrem. V knihkupectvích najdeme širokou nabídku českých i zahraničních autorů a to i přes to, že receptů je plný internet. Do dnešní podoby se nějaký čas vyvíjely. Víte, jak vypadaly socialistické...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
 • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit