Kuchařky Apetit DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

SOUTĚŽ o kuchařku Restaurant Evropa

Soutěž byla ukončena. Letos v létě se do zahraničí na dovolenou nechystáte? Nevadí! Tři z vás mají možnost vyhrát v naší soutěži kuchařku Restaurant Evropa, díky které se můžete vypravit na gurmánskou cestu napříč starým kontinentem!
18. 6. 2020

Blížící se prázdniny obvykle znamenají jediné. Dovolenou! Ta bude letos asi trochu jiná než v předchozích letech. Většina z nás se do zahraničí nechystá a navíc je možné, že se okolnosti zase den ze dne změní a podobné cesty ani nebudou možné. Ať už se ale situace vyvine jakkoli, jedno je jisté, i když budeme trávit léto v českých luzích a hájích, v kuchyni se můžeme pustit do snění a připravit všechny dobroty, které jsme ochutnali v italské trattorii, francouzské patisserii či britském bistru. Zkrátka díky vaření se můžeme vypravit, kam jen nás naše srdce potáhne. 

Nejlepší recepty z celé Evropy

Na podobné objevné kulinární cesty vám bude nejlepším společníkem naše kuchařka Restaurant Evropa aneb Gurmánský výlet napříč starým kontinentem, se kterou můžete procestovat Evropu doslova křížem krážem. Nabízíme v ní víc než 150 receptů z 29 evropských zemí. Kniha je rozdělena do šesti kapitol podle jednotlivých částí Evropy. Najdete v ní recepty ze staré dobré Anglie (roastbeef, fish and chips, typicky anglickou snídani), ale i skotská vejce nebo irský hrnec. Kapitola Pod jižním sluncem nabídne to nejlepší z Itálie, Španělska a Portugalska, jedna celá kapitola je věnována balkánské nebo skandinávské kuchyni. Do kuchařky jsme zařadili i největší francouzské hity (lotrinský koláč, galetky, hovězí po burgundsku), ale také recepty na belgické wafle nebo švýcarské fondue. Oblíbené pokrmy maďarské, slovenské a rakouské kuchyně pak najdete kapitole c. a k. nostalgie.

Restaurant Evropa aneb Gurmánský výlet napříč starým kontinentem

V pátek 8. 9. 2017 uvítá edice Apetit na cestách nový přírůstek! Je jím kuchařka Restaurant Evropa, která obsahuje více...
 

Soutěž byla ukončena. Všem děkujeme za účast a výhercům gratulujeme.
Výherci:

  • Monika Pitnerová
  • Eva Slaninová
  • Anna Brychcínová
     

Neusmálo se na vás štěstí v soutěži?

Kuchařku můžete ihned objednat na obchod.apetitonline.cz.

REKLAMA

Přidat komentář