0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

SOUTĚŽ o kurz vaření s Kuchařkou pro děti

Kuchařka pro děti
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Soutěž byla ukončena. Chtěli byste s dětmi strávit zábavné odpoledne v muzeu a vyhrát kurz vaření s Kuchařkou pro děti?  Nevíte, co vařit dětem? Máte doma malého gurmána nebo dokonce nadšeného kuchaře? Pro vás všechny jsme vymysleli, otestovali a sepsali naši novou Kuchařku pro děti plnou nápadů a receptů, které budou chutnat celé rodině.

kniha Kuchařka pro dětiA protože vaření je zábava, připravili jsme pro vás ve spolupráci s Národním zemědělským muzeem kurz vaření pro rodiče a děti (od 6 do 12 let), který se bude konat ve středu 12. 6. od 15 hodin. Vařit se budou dobroty podle Kuchařky pro děti a kurzem vás provede skvělý šéfkuchař Martin Svateknárodního týmu kuchařů a cukrářů České republiky pracujícího pod záštitou AKC ČR. Součástí bude i interaktivní prohlídka dětské části expozice Gastronomie.

Soutěž byla ukončena. Všem děkujeme za krásné odpovědi.

Výherci:

  • Jaroslava Skříčilová
  • Eva Alblová
  • Lenka Nykelová
  • Pavla Dostálová 
  • Irena Suvová

Termín kurzu:

  • 12. 6. od 15 hodin

Místo konání:

  • národní zemědělské muzeum logoNově zrekonstruované Národní zemědělské muzeum v Praze na Letné (Kostelní 44, Praha 7). Kurz proběhne v unikátní expozici Gastronomie, která se skládá ze dvou částí: Dětské gastronomické herny a Gastrostudia. V této moderně vybavené profesionální kuchyni Národní zemědělské muzeum pořádá pod hlavičkou Kulinářského institutu Marie Sandtnerové kurzy vaření pro veřejnost zaměřené nejen na tradiční českou kuchyni. Více informací najdete na www.nzm.cz/pribeh-zemedelstvi-praha/kurzy-vareni. V Gastrostudiu také trénují zástupci Asociace kuchařů a cukrářů ČR na tuzemské i zahraniční soutěže.

Kuchařku můžete ihned objednat na obchod.apetitonline.cz.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
KVÍZ: Co všechno víte o kávě?
  • Kvízy

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?

Káva patří nepochybně k nejoblíbenějším nápojům na světě. Nejen proto, že obsahuje kofein, který dodává tělu energii, ale i pro svou jedinečnou chuť. Káva se stala symbolem relaxu, odpočinku a příjemných chvil ve společnosti rodiny a přátel...

Obchod Apetit