Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

SOUTĚŽ: Vyhrajte keramický nůž Tefal Zen

Krájejte čerstvou zeleninu a ovoce bez ztráty vitaminů a enzymů.
16. 7. 2014 | Autor: Jana Kopřivová

Léto přináší nadílku čerstvých plodů, které jsou doslova nabité zdraví prospěšnými látkami. Připravujte ovoce a zeleninu do salátů bez ztráty vitaminů a enzymů. Vyzkoušejte vysoce odolné keramické nože s ostrou čepelí Tefal Zen. 

Extrémně tvrdý materiál čepele má vysokou odolnost vůči pachům, rezivění a skvrnám, keramické čepele jsou odolné proti kyselinám v potravinách. S noži se snadno manipuluje díky ergonomické rukojeti, nízké váze a ochrannému kroužku, který zabraňuje kontaktu čepele s podložkou pro lepší hygienu a zároveň poskytuje jedinečnou ochranu proti poranění. Čepele mají nepřilnavou úpravu a nože je možné mýt v myčce. Koupíte je od 149 Kč.

Přesvědčte se o výhodách keramických nožů Tefal Zen sami. Pět z vás dnes může vyhrát nůž s velikostí čepele 13 cm. Součástí balení je i ochranné pouzdro. Tady je soutěžní otázka: 

Jaký produkt nepatří do řady keramických nožů Zen?

a) škrabka na zeleninu
b) kleště na grilování
c) keramický nůž na chléb

Správnou odpověď hledejte na www.tefal.cz. Odpovědi posílejte na adresu soutez@apetitonline.cz, jako předmět uveďte ‚Tefal Zen‘. Soutěž probíhá od 17. do 20. července 2014. Vyhrává každý 50. soutěžící, který správně odpoví na soutěžní otázku. Připraveno je 5 výher. O výhře vás budeme informovat e-mailem.

Výherci:
František Dubina, Troubky
Jana Havelkova, Praha
Dušan Matysík, Brněnec
Gagmar Krátká, Pardubice
Antonín Plachký, Boskovice

Přidat komentář