0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Soutěžte o domácí pekárnu Joy od Delimano

Soutěžte o domácí pekárnu Joy od Delimano
sdílet:
Jen si to představte – je brzy ráno, ale z kuchyně už do ložnic proniká ta nejlepší vůně na světě: vůně čerstvě upečeného chleba. Chleba, který se připravil dočista sám a na vás je jen dilema, zda si ho dáte ještě teplý naslano, anebo s džemem. A to s džemem domácím, protože pro domácí pekárna Delimano Joy toho umí daleko víc, než jen upéct voňavé pečivo. Chtěli byste si tento sen splnit? Právě teď může jeden z vás domácí pekárnu Joy vyhrát!

Upečte chléb zcela bez námahy

I domácnosti, kde se chléb běžně kupuje,v posledních měsících objevily půvab domácího pečení. Mnozí ale také poznali, že upéct doma kvalitní chéb bývá náročná časová investice s ne automaticky zaručeným výsledkem. Na chléb je potřeba vyhradit si dost času, uhníst těsto, poznat, kdy je správně nakynuté a pak pecen i správně upéct. Naštěstí existuje pomocník, který tohle všechno zvládne a bez zádrhelů. Upéct chléb v domácí pekárně Delimano Joy vyžaduje totiž jen jediné: nasypat do přístroje ingredience, zvolit program a zmáčknout tlačítko.

Pečivo pro celiaky díky domácí pekárně Joy

Pekárna nabízí dvanáct různých režimů, a to včetně prohramu gluten-free. Díky němu upečete vynikající bezlepkový chleba. Kdo jednou zkusil, jak nesnadné je pracovat s těstem bez lepku, rád tuto práci svěří pekárně. Pečivo je navíc k dispozici kdykoli, čerstvé a za zlomek ceny v obchodě. A i ti, kteří lepek nemusí řešit, ocení, že přesně vědí, co do bochníku dali. Domácí pečení zmanená absolutní kontrolu nad použitými surovinami a konec všem sporným tukům, přidatným látkám a konzervantům, jejichž jména mnohdy ani nedokážeme vyslovit. V neposlední řadě dáte do chleba, co máte rádi, ať je to kmín, nebo semínka.

Zvolte si chleba přesně podle svých představ 

Domácí pekárna Joy Delimano

To, že je pekárna plně automatizovaná však neznamená, že se musíte vzdát veškeré kontroly, ostatně postup kynutí a pečení můžete sledovat díky monitorovacímu okénku na víku trouby. Kromě různých programů můžete volit velikost bochníku (700 nebo 900 g) a tři stupně zlatavosti kůrky: světlá, střední, tmavá. Můžete také snadno rozhodnout, kdy chleba chcete. Má být čerstvý ráno ihned po probuzení, nebo raději na večeři, až přijdete z práce? Funkce 13hodinového odkladu zaručí, že pecen bude na stole přesně v ten čas, kdy to bude potřeba. A to nejlepší nakonec: chléb na vás počká teplý ještě celou hodinu po upečení!

Soutěž byla ukončena.

Děkujeme všem za účast a gratulujeme výherci.

Výherce:

  • Lenka Schrottovâ

Apetit magazín

Co se stane s vaším tělem, když budete jíst každý den chleba?
  • Zdraví a výživa

Co se stane s vaším tělem, když budete jíst každý den chleba?

Chléb v nejrůznějších podobách provází lidský jídelníček od pradávna. Protože ho lze snadno a levně připravit, navíc je jeho použití všestranné a univerzální, stal se základní potravinou a důležitým pokrmem mnoha lidí po celém světě. S...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč