0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte poukazy od Mixit.cz

Mixit.
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Mixit.cz je web, kde si může každý namíchat svůj mix müsli, snídaňových kaší nebo ovoce a oříšků. Na své si přijdou sporťáci, příznivci lehké stravy i mlsné jazyky. Vybírat můžete z více než sedmdesáti různých ingrediencí od cereálních a ovesných základů přes oříšky všeho druhu a lyofilizované (mrazem sušené) ovoce až k chuťovkám v podobě koření, čokolády a dalších. Co si z toho namícháte, je naprosto na vás. 

Můžete začít snídaňovým müsli se vším, co máte rádi, a s ničím, co rádi nemáte (ano, narážíme na slavné rozinky), nebo můžete zkusit horké kaše – ovesnou, rýžovou nebo jáhlovou – a opět si nasypat podle chuti. A pokud nejste ovesní, tak si namíchejte jen „přílohy“ – směs oříšků, ovoce a chuťovek – a mlsejte u počítače, u televize nebo na výletech. Tahle svačina se nekazí, nerozbíjí a hodí se na každý malý hlad a velkou chuť.

Mixit.

V sortimentu najdete i ručně vyráběné čokolády. Zatím můžete vybírat z šesti druhů a již brzy si je budete moci i sami namíchat. Základem všech je víc než poctivá 70% hořká čokoláda, ochucená je lyofilizovaným ovocem a oříšky. To nejlepší na závěr – je jí opravdu hodně! Žádný prcek, který nevystačí ani na reklamy před filmem, ale pořádný čtvrtkilový macek.

Mixit.

Milovníkům sladkého Mixit doporučuje křehké sušenky. Na výběr je z pěti vyladěných příchutí – klasiku zastupuje třeba kokosová nebo čokoládová, odvážlivci mohou vyzkoušet třeba zelenou s čajem matcha. Jako vždycky si můžete koupit buď předmíchaný tubus, nebo si své favority namíchat do tubusu sami.

Mixit.

Novinkou v sortimentu je šest druhů müsli tyčinek Mixitek, které jsou plné všeho, co Mixit nabízí. Ideální jsou jako školní sváči, hodí se na sport i na cesty. Objednávat můžete buď celé krabice, nebo si namixovat vlastní mix dobrot. A pozor, kokosová s čokoládou zasytí i bezlepkáře!

Mixit.

Pro tři z vás máme poukazy v hodnotě 200 Kč na nákup v e-shopu Mixit.cz. Znáte správnou odpověď na soutěžní otázku?

Co nenajdete ve směsi Maxisměs Fík?

a) mandle 
b) brusinky
c) fíky

Odpověď na otázku najdete na www.mixit.cz. Správnou odpověď zasílejte na adresu soutez@apetitonline.cz, do předmětu uveďte ‚Mixit 200‘. Soutěž probíhá od 30. září do 7. října 2014. Připraveny jsou tři výhry. Vyhrává 100., 200. a 300. soutěžící, který správně odpoví na soutěžní otázku. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Výherci:
Kateřina Janků, Boskovice
Tereza Vávrová, Dolní Dobrouč
Dana Kubálová, Kolín

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Podzimní ovoce v neodolatelných dezertech
  • Suroviny

Podzimní ovoce v neodolatelných dezertech

Příroda se pomalu zbarvuje podzimními barvami a nám hraje v hlavě píseň ,švestky se modrají, jablka sládnou’. Přichází ideální čas k pečení dezertů se sladkými dary podzimu. Vyzkoušejte vláčný švestkový koláč, pošírované hrušky, horký...

Obchod Apetit