Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Vyhrajte rajčatové omáčky Dolmio

Soutěž byla ukončena. Itálie doma na talíři snadno a rychle
26. 8. 2014 | Autor: redakce Apetitu

Chutná, zdravá a jednoduchá, taková je italská kuchyně. Nemusíte za ní do restaurace, dopřejte si ji doma. Sejdete se u rodinného stolu a ušetříte čas i peníze. Pomohou vám Dolmio omáčky inspirované italskou kuchyní, s nimiž vykouzlíte spoustu skvělých jídel, nejen špagety bolognese či zapečené lasagne.

Dolmio omáčky jsou vyrobeny z čerstvých a 100% přírodních surovin bez konzervantů a umělých barviv. Řadu Dolmio omáček tvoří tři varianty nejrozšířenější omáčky bolognese (original, s dávkou česneku a cibule navíc pro milovníky výrazné chuti a s extra porcí bazalky) a omáčka typu lasagne pro přípravu jednoho z nejtradičnějších italských pokrmů. Dolmio boloňské omáčky se nejlépe vyjímají na těstovinách s mletým masem, tedy v nejznámějším italském jídle špagetách bolognese, ale jsou nepostradatelné i pro přípravu dalších pokrmů, u kterých hraje kvalita a čerstvost surovin klíčovou roli. S přípravou oblíbeného italského pokrmu lasagne vám pomůže zase Dolmio rajčatová omáčka lasagne. 

Chcete si doma  vychutnat těstoviny s rajčatovými omáčkami Dolmio? Soutěžte o ně. Pro pět výherců máme připraveny balíčky se čtyřmi různými omáčkami. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

Která z omáček Dolmio je letošní novinkou na českém trhu?

a) Bolognese original
b) Bolognese s bazalkou 
c) Bolognese s česnekem a cibulí
d) Tomato Lasagne 

Nápovědu hledejte na www.dolmio.cz. Správnou odpověď zasílejte na adresu soutez@apetitonline.cz, do předmětu uveďte ‚Omacky Dolmio‘. Soutěž probíhá od 21. do 27. srpna 2014. Připraveno je pět výher. Vyhrává každý 50. soutěžící do vyčerpání výher, který správně odpoví na soutěžní otázku. Výherci budou kontaktováni e-mailem. 

Výherci:
Vlastimil Kupčák​, Ostrava-Poruba
Helena Sedláčková, Zbýšov u Brna
Danuše Šedivá, Moravany nad Loučnou
Josef Hlásil, Plzeň
Jarmila Havlíčková, Praha

 

Přidat komentář