0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte rajčatové omáčky Dolmio

AD
rajčatové omáčky Dolmio
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Chutná, zdravá a jednoduchá, taková je italská kuchyně. Nemusíte za ní do restaurace, dopřejte si ji doma. Sejdete se u rodinného stolu a ušetříte čas i peníze. Pomohou vám Dolmio omáčky inspirované italskou kuchyní, s nimiž vykouzlíte spoustu skvělých jídel, nejen špagety bolognese či zapečené lasagne.

Soutěž byla ukončena. 
Itálie doma na talíři snadno a rychle

Dolmio omáčky jsou vyrobeny z čerstvých a 100% přírodních surovin bez konzervantů a umělých barviv. Řadu Dolmio omáček tvoří tři varianty nejrozšířenější omáčky bolognese (original, s dávkou česneku a cibule navíc pro milovníky výrazné chuti a s extra porcí bazalky) a omáčka typu lasagne pro přípravu jednoho z nejtradičnějších italských pokrmů. Dolmio boloňské omáčky se nejlépe vyjímají na těstovinách s mletým masem, tedy v nejznámějším italském jídle špagetách bolognese, ale jsou nepostradatelné i pro přípravu dalších pokrmů, u kterých hraje kvalita a čerstvost surovin klíčovou roli. S přípravou oblíbeného italského pokrmu lasagne vám pomůže zase Dolmio rajčatová omáčka lasagne. 

špagety s rajčatovou omáčkou Dolmio

Chcete si doma  vychutnat těstoviny s rajčatovými omáčkami Dolmio? Soutěžte o ně. Pro pět výherců máme připraveny balíčky se čtyřmi různými omáčkami. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

Která z omáček Dolmio je letošní novinkou na českém trhu?

a) Bolognese original
b) Bolognese s bazalkou 
c) Bolognese s česnekem a cibulí
d) Tomato Lasagne 

Nápovědu hledejte na www.dolmio.cz. Správnou odpověď zasílejte na adresu [email protected], do předmětu uveďte ‚Omacky Dolmio‘. Soutěž probíhá od 21. do 27. srpna 2014. Připraveno je pět výher. Vyhrává každý 50. soutěžící do vyčerpání výher, který správně odpoví na soutěžní otázku. Výherci budou kontaktováni e-mailem. 

Výherci:
Vlastimil Kupčák​, Ostrava-Poruba
Helena Sedláčková, Zbýšov u Brna
Danuše Šedivá, Moravany nad Loučnou
Josef Hlásil, Plzeň
Jarmila Havlíčková, Praha

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč