Tipy na víkend 8.–9. 12.

Tipy na víkend 8.–9. 12.
sdílet:
Zdobením perníčků ve zvonici i v pivovaru, nákupem designových dárků, které nejen potěší, ale také pomohou, se můžete zabavit v druhém adventním víkendu.

Dyzajn market Zima

8.–9. 12., 10.00–19.00, Praha, nám. V. Havla (piazzeta Národního divadla)

Nakoupit originální ozdoby na stromeček nebo vánoční dárky, které v obchodech neseženete, pořídit si krásné hrnečky, mísy nebo talíře, doplňky do bytu, oděvy či šperky od českých designérů, a navíc ještě pomoci dobré věci koupí výrobků z charitativních obchodů můžete tento i následující víkend (15.–16. 12.) na piazzetě Národního divadla, kde se koná zimní Dyzajn market. Na místě se budete moci i občerstvit u streetfoodových stánků, kde bude k mání vše od polévky přes hamburgery a asijské knedlíčky až po rozličné dezerty.

Vstup: zdarma

 

Pečení a zdobení perníčků ve Zvonici

9. 12., od 10.00, informační centrum Zvonice Soláň

Upéct a ozdobit si perníčky budete moci vy i vaše děti v lůně hor. Těsto si nosit nemusíte, vše bude k dispozici na místě. O dobrou náladu se postará cimbálová muzika.

Vstup: info na místě

Adventní prohlídka pivovaru Velké Popovice

9. 12., 11.00–15.00, Velké Popovice

Ozdobit perníčky si můžete i v pivovaru ve Velkých Popovicích. Adventní prohlídky pivovaru budou v neděli doprovázeny zpěvem koled. Kromě ochutnávky nefiltrovaného ležáku vás čekají i soutěže o drobné dárky.

Vstup: 150 Kč

Autor: Lucie Velek

Obchod Apetit