0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

PRÁVĚ TEĎ: Apetit piknik je tady! Oslavte s námi léto

Apetit piknik
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Jupí, po týdnech příprav a nedočkavého těšení jsme se konečně dočkali. Je sobota 19. června 2021 a gastronomický svátek časopisu Apetit právě začíná. Sbalte košíky, vezměte celou rodinu a přijďte za námi do Grébovky. Od 10 hodin na vás čeká to nejlepší jídlo a pití, milí prodejci, hvězdní hosté a také celá redakce časopisu Apetit. Uvidíme se za chvíli v parku? Vstup pro všechny zdarma.

Počasí nám přeje. Všichni jsme se probudili do slunečného rána a co je lepšího než snídaně v trávě na čerstvém vzduchu? Pěkně líná, odpočinková sobotní, na kterou si nemusíte připravit ani jediné sousto, protože vám ho nachystají jiní. V parku najdete stánky se skvělou kávou, pečivem, koláči… ale také nabídkou pro otrlejší, pokud chcete snídat třeba hranolky, burger nebo letní koktejl.

Ochutnejte to nejlepší

V Grébovce už své stánky rozložili naši nejmilejší prodejci, známí i neznámí, kteří se letos vašim mlsným jazýčkům představí poprvé. Přijeli také odvážní kulináři z řad čtenářů, kteří se rozhodli splnit si sen a vyzkoušet, zda si jejich dobroty zamilujete stejně jako oni. Vše je poctivé, domácí, připravované s pořádnou porcí lásky.

Díky nové aplikaci Dny Apetit nakoupíte u některých prodejců až s 30% slevou nebo si můžete vyzvednout dárek (Zmrzka zdarma? Kdo by řekl ne?). Stáhněte si aplikaci do svého chytrého mobilu, ještě než vyrazíte do parku.

Piknik zdarma pro všechny

Co si přát víc? Snad jen jíst všechny lahůdky s těmi správnými lidmi. Na piknik vezměte klidně celou rodinu a všechny přátele, se kterými jste rádi.

Park nabízí skvělé prostředí i pro děti. Mají tady volnost, můžou běhat, skotačit a dovádět. Také ochutnávat, protože mnozí prodejci nabízejí dobrůtky, které děti milují. Nanuky, zmrzliny, ale také ovocné limonády pro osvěžení v teplém dni.

Ani pejsci nemusí zůstat doma, jen je prosím mějte po celou dobu na vodítku a nenechávejte je nikde v parku samotné.

Mimořádná opatření na Apetit pikniku

Letošní situace přináší nové výzvy, ale společně a s ohleduplností je zvládneme.Pro jednoduchost stačí myslet na tři základní pravidla:

  1. Používáme dezinfekci na ruce
  2. Dodržujeme dvoumetrové odstupy
  3. Platíme bezkontaktně 
     

Už se na vás moc těšíme. Přijďte za námi kdykoliv během dne, budeme v parku až do večera. Za chvíli v Grébovce, mňam!

10. Apetit piknik

19. června 2021 od 10 do 20 hodin
Park Grébovka, Praha 2

1. Dny Apetit

19.–27. června 2021

Související články

Apetit magazín

Co se stane s vaším tělem, když budete jíst každý den chleba?
  • Zdraví a výživa

Co se stane s vaším tělem, když budete jíst každý den chleba?

Chléb v nejrůznějších podobách provází lidský jídelníček od pradávna. Protože ho lze snadno a levně připravit, navíc je jeho použití všestranné a univerzální, stal se základní potravinou a důležitým pokrmem mnoha lidí po celém světě. S...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč