PRÁVĚ TEĎ: Apetit piknik je tady! Oslavte s námi léto

Apetit piknik
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Jupí, po týdnech příprav a nedočkavého těšení jsme se konečně dočkali. Je sobota 19. června 2021 a gastronomický svátek časopisu Apetit právě začíná. Sbalte košíky, vezměte celou rodinu a přijďte za námi do Grébovky. Od 10 hodin na vás čeká to nejlepší jídlo a pití, milí prodejci, hvězdní hosté a také celá redakce časopisu Apetit. Uvidíme se za chvíli v parku? Vstup pro všechny zdarma.

Počasí nám přeje. Všichni jsme se probudili do slunečného rána a co je lepšího než snídaně v trávě na čerstvém vzduchu? Pěkně líná, odpočinková sobotní, na kterou si nemusíte připravit ani jediné sousto, protože vám ho nachystají jiní. V parku najdete stánky se skvělou kávou, pečivem, koláči… ale také nabídkou pro otrlejší, pokud chcete snídat třeba hranolky, burger nebo letní koktejl.

Ochutnejte to nejlepší

V Grébovce už své stánky rozložili naši nejmilejší prodejci, známí i neznámí, kteří se letos vašim mlsným jazýčkům představí poprvé. Přijeli také odvážní kulináři z řad čtenářů, kteří se rozhodli splnit si sen a vyzkoušet, zda si jejich dobroty zamilujete stejně jako oni. Vše je poctivé, domácí, připravované s pořádnou porcí lásky.

Díky nové aplikaci Dny Apetit nakoupíte u některých prodejců až s 30% slevou nebo si můžete vyzvednout dárek (Zmrzka zdarma? Kdo by řekl ne?). Stáhněte si aplikaci do svého chytrého mobilu, ještě než vyrazíte do parku.

7 kroků, jak si užít aplikaci Dny Apetit na maximum

Více

Piknik zdarma pro všechny

Co si přát víc? Snad jen jíst všechny lahůdky s těmi správnými lidmi. Na piknik vezměte klidně celou rodinu a všechny přátele, se kterými jste rádi.

Park nabízí skvělé prostředí i pro děti. Mají tady volnost, můžou běhat, skotačit a dovádět. Také ochutnávat, protože mnozí prodejci nabízejí dobrůtky, které děti milují. Nanuky, zmrzliny, ale také ovocné limonády pro osvěžení v teplém dni.

Ani pejsci nemusí zůstat doma, jen je prosím mějte po celou dobu na vodítku a nenechávejte je nikde v parku samotné.

Mimořádná opatření na Apetit pikniku

Letošní situace přináší nové výzvy, ale společně a s ohleduplností je zvládneme. Abychom si všichni Apetit piknik užili v klidu a pohodě, mrkněte prosím na pět nejčastějších otázek k anti-covid opatřením v Grébovce. Pro jednoduchost stačí myslet na tři základní pravidla:

  1. Používáme dezinfekci na ruce
  2. Dodržujeme dvoumetrové odstupy
  3. Platíme bezkontaktně (jinak to letos ani nejde)
     

Už se na vás moc těšíme. Přijďte za námi kdykoliv během dne, budeme v parku až do večera. Za chvíli v Grébovce, mňam!

10. Apetit piknik

19. června 2021 od 10 do 20 hodin
Park Grébovka, Praha 2
Facebooková událost 10. Apetit piknik

1. Dny Apetit

19.–27. června 2021
Facebooková událost 1. Dny Apetit
Aplikace Dny Apetit

Obchod Apetit